754023-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal – Implementatie en Dataconversie IMBOR 2025 Specialist - cluster SB
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Implementatie en Dataconversie IMBOR 2025 Specialist - cluster SB
Descripción: Bouw mee aan de implementatie van IMBOR 2025 in Rotterdam. Realiseer dataconversie, ondersteun gebruikers en draag kennis over. Praktisch werk met directe impact op de openbare ruimte.
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000
754023-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Implementatie en Dataconversie IMBOR 2025 Specialist - cluster SB
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000