754105-2026 - Resultados
Eslovaquia – Servicios relacionados con desperdicios y residuos – Komplexné zabezpečenie služieb v oblasti odpadového hospodárstva v meste Zvolen na odbobie rokov 2027 - 2032
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Komplexné zabezpečenie služieb v oblasti odpadového hospodárstva v meste Zvolen na odbobie rokov 2027 - 2032
Descripción: Predmetom zákazky je zabezpečenie nasledovných služieb: Zber, preprava zmesového komunálneho odpadu 20 03 01 zo všetkých druhov zberných nádob vrátane malých odpadkových košov a jeho zhodnotenie alebo zneškodnenie vrátane úpravy odpadu pred skládkovaním. Zber preprava a zhodnotenie objemného odpadu 20 03 07. Zber preprava a zneškodnenie komunálnych odpadov 20 02 03, 20 03 02 a 20 03 03. Zber drobného stavebného odpadu 20 03 08 v Zbernom dvore. Odstraňovanie nezákonne umiestneného odpadu. Zber triedených zložiek komunálnych odpadov vrátane zabezpečenia ich zhodnotenia alebo zneškodnenia. Zber, preprava a zhodnotenie biologicky rozložiteľných odpadov. Zriadenie a prevádzkovanie Zberného dvora. Vedenie priebežnej evidencie o druhoch a množstvách odpadov a o ich zhodnotení alebo zneškodnení. Poskytnutie zberných nádob všetkých druhov na zber a prepravu zmesového komunálneho odpadu, triedených zložiek komunálneho odpadu, drobného stavebného odpadu, objemného odpadu, kontajnerov pre zriadenie Zberného dvora, vrátane ich výmeny, opráv, údržby a dezinfekcie. Oprava, údržba a dezinfekcia polopodzemných kontajnerov uvedených v tabuľke č. 6, inštalácia elektronických snímačov naplnenosti PPK vrátane zabezpečenia prenosu dát, ich údržba, výmena batérií snímačov, výmena vriec a poklopov snímačov súlade s opisom predmetu zákazky, ktorý tvorí Prílohu č. 1 tejto zmluvy. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v časti B.1 - „Opis predmetu zákazky“ a v časti B. 2 Obchodné podmienky plnenia predmetu zákazky.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Clasificación adicional (cpv): 90511100 Servicios de recogida de desperdicios sólidos urbanos, 90511200 Servicios de recogida de desperdicios domésticos, 90511000 Servicios de recogida de desperdicios, 90512000 Servicios de transporte de desperdicios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Komplexné zabezpečenie služieb v oblasti odpadového hospodárstva v meste Zvolen na obdobie rokov 2027 - 2032
Identificador interno: ID 557 682