See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Ülekäigurajad ja ohutussaared 2026
Descripción: Hanke eesmärk on hankelepingu sõlmimine, mille esemeks on Tallinna erinevates asukohtades ülekäiguradade ja ohutussaarte projekteerimine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Identificador interno: 314937-0000
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Piiratud hankemenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71300000 Servicios de ingeniería
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Kategooria 1 Projekteerimisteenus
Descripción: Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet loob dünaamilise hankesüsteemi, mille alusel teostatakse piiratud hankemenetlusi hankelepingute sõlmimiseks projekteerimise, ekspertiiside koostamise ja inseneri konsultatsiooniteenuse osutamiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Identificador interno: 314937-0001