754183-2026 - Resultados
Croacia – Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines – Hrana - prehrambeni proizvodi po grupama
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Hrana - prehrambeni proizvodi po grupama
Descripción: Nabava prehrambenih proizvoda za potrebe Doma „Volosko“ sve sukladno troškovnicima po pojedinim grupama predmeta nabave i Prilogu 1. Tehničke specifikacije.
Identificador interno: 1/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Grupa 1. Životinjska ili biljna ulja i masti
Descripción: Predmet nabave je nabava prehrambenih proizvoda za potrebe Doma „Volosko“ – Grupa 1. Životinjska ili biljna ulja i masti. Predmet nabave detaljno je opisan Prilogu 1. Tehničke specifikacije i troškovniku za Grupu 1.
Identificador interno: 1/2026-1
Lote: LOT-0002
Título: Grupa 2. Riba smrznuta i konzervirana
Descripción: Predmet nabave je nabava prehrambenih proizvoda za potrebe Doma „Volosko“ – Grupa 2. Riba smrznuta i konzervirana Predmet nabave detaljno je opisan u Prilogu 1. Tehničke specifikacije i troškovniku za Grupu 2.
Identificador interno: 1/2026-2
Lote: LOT-0003
Título: Grupa 3. Tjestenine
Descripción: Predmet nabave je nabava prehrambenih proizvoda za potrebe Doma „Volosko“ – Grupa 3. Tjestenine. Predmet nabave detaljno je opisan u Prilogu 1. Tehničke specifikacije i troškovniku za Grupu 3.
Identificador interno: 1/2026-3
Lote: LOT-0006
Título: Grupa 6. Mlinarski proizvodi i žitarice
Descripción: Predmet nabave je nabava prehrambenih proizvoda za potrebe Doma „Volosko“ – Grupa 6. Mlinarski proizvodi i žitarice. Predmet nabave detaljno je opisan u Prilogu 1. Tehničke specifikacije i troškovniku za Grupu 6.
Identificador interno: 1/2026-6
Lote: LOT-0008
Título: Grupa 8. Svježe voće
Descripción: Predmet nabave je nabava prehrambenih proizvoda za potrebe Doma „Volosko“ – Grupa 8. Svježe voće. Predmet nabave detaljno je opisan u Prilogu 1. Tehničke specifikacije i troškovniku za Grupu 8.
Identificador interno: 1/2026-8
Lote: LOT-0009
Título: Grupa 9. Svježe povrće
Descripción: Predmet nabave je nabava prehrambenih proizvoda za potrebe Doma „Volosko“ – Grupa 9. Svježe povrće. Predmet nabave detaljno je opisan u Prilogu 1. Tehničke specifikacije i troškovniku za Grupu 9.
Identificador interno: 1/2026-9
Lote: LOT-0010
Título: Grupa 10. Prerađeno voće
Descripción: Predmet nabave je nabava prehrambenih proizvoda za potrebe Doma „Volosko“ – Grupa 10. Prerađeno voće. Predmet nabave detaljno je opisan u Prilogu 1. Tehničke specifikacije i troškovniku za Grupu 10.
Identificador interno: 1/2026-10
Lote: LOT-0013
Título: Grupa 13. Smrznuti mlinarski proizvodi
Descripción: Predmet nabave je nabava prehrambenih proizvoda za potrebe Doma „Volosko“ – Grupa 13. Smrznuti mlinarski proizvodi. Predmet nabave detaljno je opisan u Prilogu 1. Tehničke specifikacije i troškovniku za Grupu 13.
Identificador interno: 1/2026-13
Lote: LOT-0014
Título: Grupa 14. Zamrznuto povrće
Descripción: Predmet nabave je nabava prehrambenih proizvoda za potrebe Doma „Volosko“ – Grupa 14. Zamrznuto povrće. Predmet nabave detaljno je opisan u Prilogu 1. Tehničke specifikacije i troškovniku za Grupu 14.
Identificador interno: 1/2026-14
Lote: LOT-0015
Título: Grupa 15. Pileće i pureće meso i proizvodi
Descripción: Predmet nabave je nabava prehrambenih proizvoda za potrebe Doma „Volosko“ – Grupa 15. Pileće i pureće meso i proizvodi. Predmet nabave detaljno je opisan u Prilogu 1. Tehničke specifikacije i troškovniku za Grupu 15.
Identificador interno: 1/2026-15
Lote: LOT-0016
Título: Grupa 16. Juneće, teleće i svinjsko svježe meso
Descripción: Predmet nabave je nabava prehrambenih proizvoda za potrebe Doma „Volosko“ – Grupa 16. Juneće, teleće i svinjsko svježe meso. Predmet nabave detaljno je opisan u Prilogu 1. Tehničke specifikacije i troškovniku za Grupu 16.
Identificador interno: 1/2026-16
Lote: LOT-0017
Título: Grupa 17. Mesni proizvodi
Descripción: Predmet nabave je nabava prehrambenih proizvoda za potrebe Doma „Volosko“ – Grupa 17. Mesni proizvodi. Predmet nabave detaljno je opisan u Prilogu 1. Tehničke specifikacije i troškovniku za Grupu 17.
Identificador interno: 1/2026-17
Lote: LOT-0019
Título: Grupa 19. Mliječni proizvodi, mliječni namazi i sirevi
Descripción: Predmet nabave je nabava prehrambenih proizvoda za potrebe Doma „Volosko“ – Grupa 19. Mliječni proizvodi, mliječni namazi i sirevi. Predmet nabave detaljno je opisan u Prilogu 1. Tehničke specifikacije i troškovniku za Grupu 19.
Identificador interno: 1/2026-19