2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Správa, údržba a opravy veřejného osvětlení
Descripción: Předmětem veřejné zakázky je správa, běžná údržba, provoz a opravy veřejného osvětlení, vánočního, slavnostního osvětlení v majetku města Česká Lípa, zajištění krátkodobé dodávky elektrické energie a provizorních rozvodů NN na akce pořádané městem a jeho p. o., a realizace vánoční výzdoby ve správním území města Česká Lípa. Dále je předmětem této veřejné zakázky instalace (montáž a demontáž) směrových tabulí a nosičů reklamních letáků na sloupy veřejného osvětlení (VO) a umístění reklamních letáků na tyto tabule dle podmínek stanovených v rámcové smlouvě.
Identificador interno: VZ/072/2024 - spis MUCL/61092/2024
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otevřené zadávací řízení
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50000000 Servicios de reparación y mantenimiento
Clasificación adicional (cpv): 50232100 Servicios de mantenimiento de alumbrado público de calles, 50532000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria eléctrica, aparatos y equipo asociado
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: VZ/072/2024
Opciones:
Descripción de las opciones: Zhotovitel je oprávněn zvýšit cenu plnění s účinností od 1. dubna každého kalendářního roku počínaje rokem 2026 o přírůstek průměrného ročního indexu spotřebitelských cen (dále jen „míra inflace“) vyhlášený Českým statistickým úřadem za předcházející kalendářní rok, a to pouze v případě, že míra inflace přesáhne 2 % (slovy: dvě procenta). Zhotovitel je v každém roce oprávněn zvýšit cenu podle předchozího odstavce nejvýše o 5 % (slovy: pět procent); to platí i v případě, že míra inflace za předcházející kalendářní rok bude vyšší. Pro vyloučení pochybností se sjednává, že v případě záporné míry inflace se cena nesnižuje.