754240-2026 - Licitación
Países Bajos – Eliminación y tratamiento de desperdicios – Bedrijfsafvalverwerking
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Bedrijfsafvalverwerking
Descripción: Deze aanbesteding vervangt de eerder gepubliceerde aanbesteding Bedrijfsafvalverwerking (TenderNed-kenmerk 611801). Naar aanleiding van een ontvangen klacht zijn de aanbestedingsdocumenten aangepast en opnieuw gepubliceerd. Voor een overzicht van de wijzigingen wordt verwezen naar het document 'Toelichting op de rectificatie' incl. de eerdere NvI's 1 en 2. De documenten en planning in deze procedure zijn leidend. Beschrijving: De huidige overeenkomst voor bedrijfsafvalverwerking eindigt op 1 januari 2027. De gemeente Purmerend wenst tijdig een nieuwe overeenkomst af te sluiten voor de inzameling, het transport, de verwerking en/of vernietiging van bedrijfsafval afkomstig van gemeentelijke locaties. De opdracht omvat tevens de gecertificeerde vernietiging van datadragers en andere vertrouwelijke informatiedragers, het leveren en beheren van inzamelmiddelen en afzetcontainers, een digitaal afvalverwerkingsportaal, duurzaamheidsadvies en aanvullende dienstverlening op afroep. De omvang van de opdracht is gebaseerd op de in de aanbestedingsstukken opgenomen indicatieve totale uitgaven over het jaar 2025 voor reguliere en aanvullende dienstverlening. Deze uitgaven zijn uitsluitend bedoeld om inschrijvers een indicatie van de omvang van de opdracht te geven. Aan de vermelde uitgaven en hoeveelheden kunnen geen rechten worden ontleend. De daadwerkelijke afname kan gedurende de looptijd van de overeenkomst variëren. De raming is opgesteld op basis van historische uitgaven, verwachte marktontwikkelingen en de beoogde omvang van de dienstverlening onder de nieuwe overeenkomst.
Identificador interno: Zaak 969714
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Verlenging contractduur