754318-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de ingeniería – Raamovereenkomst Ruimtelijke Adviesdiensten - RO, Stedenbouwkundig & Ecologie
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst Ruimtelijke Adviesdiensten - RO, Stedenbouwkundig & Ecologie
Descripción: Wij hebben het voornemen om meerdere leveranciers te contracteren door middel van een raamovereenkomst voor ruimtelijke adviesdiensten voor werkzaamheden met betrekking tot de fysieke leefomgeving, stedenbouw en ecologie. Percelen Perceel 1 - Ruimtelijke ontwikkeling & Milieu Perceel 2 - Stedenbouwkundige Diensten Perceel 3 - Ecologie Zie aanbestedingsdocumenten
Identificador interno: 85280581
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71300000 Servicios de ingeniería
Clasificación adicional (cpv): 71400000 Servicios de planificación urbana y de arquitectura paisajística, 73200000 Servicios de consultoría en investigación y desarrollo, 90713000 Servicios de asesoramiento sobre asuntos ambientales
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Ruimtelijke ontwikkeling en milieu
Descripción: De hieronder opgenomen werkzaamheden geven een indicatie van de aard en omvang van de binnen dit perceel te verstrekken opdrachten. Inschrijver dient aantoonbaar over de kennis, expertise en capaciteit te beschikken om ten minste de onderstaande werkzaamheden uit te voeren en producten en adviezen op te stellen: • Omgevingsplan • Onderbouwing van de effecten op de fysieke leefomgeving (GOFLO) ten behoeve van buitenplanse omgevingsplanactiviteiten (bopa’s) • mer-beoordelingen • Ondersteuning Omgevingswet vraagstukken • Planologisch Juridische advisering • Inhuur van personeel onder leiding en toezicht van de OWO-gemeenten • Planologisch juridische advisering • Eventuele updates van de Omgevingsvisie • Omgevingsprogramma. • Marktonderzoeken eventueel (voor woningen of om initiatieven te toetsen) Buiten de overeenkomst • Project-afwijkingsbesluit • Projectbesluit • Wijzigingsplan (+Coördinatie regeling o.b.v. de Wro) • Exploitatieplan/anterieure overeenkomst
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Een optie tot eenzijdige verlenging door ons van tweemaal 2 jaar
Lote: LOT-0002
Título: Stedenbouwkundige diensten
Descripción: De hieronder opgenomen werkzaamheden geven een indicatie van de aard en omvang van de binnen dit perceel te verstrekken opdrachten. De opdrachtnemer dient minimaal in staat te zijn deze werkzaamheden uit te voeren: • Het opstellen van stedenbouwkundige plannen en landschapsontwerpen; • Het opstellen van stedenbouwkundige randvoorwaarden en ambities; • Het opstellen van gebiedsvisies en/of gebiedsperspectieven; • Het opstellen van visuele tools en middelen, passend bij de werkzaamheden; • Het ontwikkelen van realistische producten, rekening houdend met de schaal van de OWO gemeenten; • Het samenvoegen van reële en haalbare ambities in plannen; • Het aanpassen van plannen op basis van de uitkomsten van verschillende processen, bijvoorbeeld participatietrajecten, zowel inhoudelijk als visueel; • Het aanleveren van ontwerpen in gangbare formats zoals DWG als PDF-format, etc. • Het houden van een regierol binnen de werkzaamheden als er om wordt gevraagd of nodig is; • Het organiseren en geven van een kennis- of werksessie, intern en/of extern, op basis van stedenbouwkunde of landschapsarchitectuur; • Het organiseren van participatie bijeenkomsten, passend bij de werkzaamheden; • Het presenteren van stedenbouwkundige- en/of landschapsplannen aan het gemeentebestuur dan wel inwoners en evt. andere stakeholders; • Het overzicht hebben en kunnen beschrijven van de complexe samenhang tussen o.a. het maken van gebiedsvisies en/of gebiedsperspectieven; • Het beantwoorden van adviesvragen binnen een planprocedure; • Het adviseren en kritische vragen stellen aan de gemeente, passend bij de werkzaamheden; • Het adviseren op verschillende thema’s als; gebiedsontwikkeling, mobiliteit, landschapsarchitectuur, klimaat, natuur inclusief ontwerpen, communicatie, participatie en sociale media, etc.; • Het meedenken aan een ontwikkelstrategie met het oog op een toekomstige aanbesteding; • Het opstellen van Beeldkwaliteitsplannen cq verkoopplannen en kavelpaspoorten etc.
Identificador interno: 2
Clasificación principal (cpv): 71400000 Servicios de planificación urbana y de arquitectura paisajística
Lote: LOT-0003
Título: Ecologie
Descripción: De opdrachtnemer voert werkzaamheden uit op het gebied van ecologisch onderzoek, advies en planvorming. De hieronder opgenomen werkzaamheden geven een indicatie van de aard en omvang van de binnen dit perceel te verstrekken opdrachten. De opdrachtnemer dient minimaal in staat te zijn deze werkzaamheden uit te voeren: • Opstellen van ecologische visies en -plannen ter ondersteuning van gemeentelijk beleid en projecten; • Uitvoeren van natuurwaardenonderzoek/QuickScans Omgevingswet (gebiedsbescherming, soortbescherming, bescherming houtopstanden) ter ondersteuning van vergunningverlening, gebiedsontwikkeling en beleidsontwikkeling; • Uitvoeren van nader ecologisch onderzoek voor vergunningverlening, gebiedsontwikkeling en beleidsontwikkeling, advisering van natuurinclusiviteit; • Het uitvoeren van stikstofberekeningen inclusief het opstellen van een voortoets of passende beoordeling op het gebied van stikstof; • Het opstellen van (activiteiten)plannen voor mitigerende en compenserende maatregelen inzake gebiedsbescherming, soortbescherming, bescherming houtopstanden; • Het verzorgen van aanvragen natuurvergunningen; • Opstellen van ecologische werkprotocollen en uitvoeren van ecologisch toezicht en begeleiding bij werkzaamheden die hieruit voortvloeien; • Opstellen van plannen voor ecologische inrichting en beheer; • Monitoren en rapporteren van ecologische waarden en biodiversiteit.
Identificador interno: 3
Clasificación principal (cpv): 90713000 Servicios de asesoramiento sobre asuntos ambientales