754328-2026 - Licitación
Países Bajos – Equipo y material informático – EA ICT-hardware Zinder
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: EA ICT-hardware Zinder
Descripción: Binnen de opdracht valt: • Het leveren van ICT-hardware, waaronder in ieder geval Chromebooks, Windows-laptops, desktops, monitoren en iPads; • Het leveren van bijbehorende accessoires en randapparatuur; • Het geven van aankoopadvies en vervangingsadvies; • Het bieden van service-, garantie- en RMA-afhandeling; • Het beschikbaar stellen van een gebruiksvriendelijke webshopomgeving incl. autorisatieflow en OCI koppeling.; • Het verzorgen van managementinformatie en rapportages; • Het ontzorgen van Zinder gedurende de gehele contractperiode op het gebied van ICT-hardware en de daarbij behorende dienstverlening. Optioneel binnen de opdracht valt: • Het gebruiksklaar opleveren van ICT-hardware op verzoek van Zinder. Buiten de opdracht valt: • Touchscreens en digiborden; • Netwerkapparatuur, waaronder switches, firewalls en wifi-oplossingen. De totale opdrachtwaarde voor de maximale looptijd van de Overeenkomst wordt geraamd op € 1.900.000 exclusief BTW. Deze raming is gebaseerd op historische afnamegegevens, de verwachte vervangingsbehoefte gedurende de contractperiode, de ontwikkeling van de ICT-omgeving binnen Zinder en de huidige marktomstandigheden. De genoemde opdrachtwaarde betreft nadrukkelijk een raming. Aan deze raming kunnen door Inschrijvers of Opdrachtnemer op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Identificador interno: 2026-ICT304331
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Binnen de opdracht valt: • Het leveren van ICT-hardware, waaronder in ieder geval Chromebooks, Windows-laptops, desktops, monitoren en iPads; • Het leveren van bijbehorende accessoires en randapparatuur; • Het geven van aankoopadvies en vervangingsadvies; • Het bieden van service-, garantie- en RMA-afhandeling; • Het beschikbaar stellen van een gebruiksvriendelijke webshopomgeving incl. autorisatieflow en OCI koppeling.; • Het verzorgen van managementinformatie en rapportages; • Het ontzorgen van Zinder gedurende de gehele contractperiode op het gebied van ICT-hardware en de daarbij behorende dienstverlening. Optioneel binnen de opdracht valt: • Het gebruiksklaar opleveren van ICT-hardware op verzoek van Zinder. Buiten de opdracht valt: • Touchscreens en digiborden; • Netwerkapparatuur, waaronder switches, firewalls en wifi-oplossingen.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30200000 Equipo y material informático
Clasificación adicional (cpv): 30237000 Partes, accesorios y suministros para ordenadores
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1