754333-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de remolque de vehículos – Europese aanbesteding van bergingswerkzaamheden van personenvoertuigen op IM-wegen in Nederland 2027-2031
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Europese aanbesteding van bergingswerkzaamheden van personenvoertuigen op IM-wegen in Nederland 2027-2031
Descripción: Stichting IMN past de Europese openbare aanbestedingsprocedure toe conform de Aanbestedingswet 2012. In 117 rayons is eerder dit jaar door een onderhandelingsprocedure een Bergingsovereenkomst 2026 - 2031 tot stand gekomen. De nu voorliggende aanbesteding heeft betrekking op de 99 rayons waarin nog geen bergingsovereenkomst werd gesloten. De rayons waar het om gaat zijn opgesomd in de Rayonlijst 2027 - 2031 (zie 1.3 Aanbestedingsleidraad). Onderwerp van aanbesteding is de Bergingsovereenkomst 2027 - 2031. Deze is, afgezien van de looptijd, identiek aan de in 117 rayons al tot stand gekomen Bergingsovereenkomst 2026 - 2031. Ieder aan te besteden rayon geldt als een zelfstandige opdracht en is onderwerp van een zelfstandige aanbestedingsprocedure. De gunningsbeslissingen in elk rayon zijn onafhankelijk van elkaar behoudens het gestelde in paragraaf 7.3. Dit betekent dat Stichting IMN voor ieder rayon kan besluiten om, als de omstandigheden daarnaar zijn, de aanbesteding in te trekken. De aanbesteding heeft uitsluitend betrekking op de in de Rayonlijst 2027 - 2031 vermelde rayons. (https://www.stichtingimn.nl/rayons.php). De nu voorliggende aanbesteding heeft betrekking op de 99 rayons.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Stichting IMN past de Europese openbare aanbestedingsprocedure toe conform de Aanbestedingswet 2012. In 117 rayons is eerder dit jaar door een onderhandelingsprocedure een Bergingsovereenkomst 2026 - 2031 tot stand gekomen. De nu voorliggende aanbesteding heeft betrekking op de 99 rayons waarin nog geen bergingsovereenkomst werd gesloten. De rayons waar het om gaat zijn opgesomd in de Rayonlijst 2027 - 2031 (zie Aanbestedingsleidraad bij 1.3). Onderwerp van aanbesteding is de Bergingsovereenkomst 2027 - 2031. Deze is, afgezien van de looptijd, identiek aan de in 117 rayons al tot stand gekomen Bergingsovereenkomst 2026 - 2031. Ieder aan te besteden rayon geldt als een zelfstandige opdracht en is onderwerp van een zelfstandige aanbestedingsprocedure. De gunningsbeslissingen in elk rayon zijn onafhankelijk van elkaar behoudens het gestelde in paragraaf 7.3. Dit betekent dat Stichting IMN voor ieder rayon kan besluiten om, als de omstandigheden daarnaar zijn, de aanbesteding in te trekken.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50118110 Servicios de remolque de vehículos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1