754439-2026 - Resultados
Chequia – Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines – Dynamický nákupní systém na nákup surovin a potravin pro zajištění provozu závodního stravování ČNB
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Dynamický nákupní systém na nákup surovin a potravin pro zajištění provozu závodního stravování ČNB
Descripción: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému (dále jen "DNS") budou průběžné dodávky surovin a potravin pro zajištění provozu závodního stravování zadavatele dle jeho aktuálních potřeb, včetně jejich dopravy do místa plnění, dle CPV kódů uvedených v bodě 2 zadávací dokumentace (dále jen "ZD"). Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy podrobně vymezen ve výzvě k podání nabídek dle § 141 zákona, a to včetně obchodních a platebních podmínek.
Anuncio anterior: 236226-2024
Identificador interno: 23061
Tipo de procedimiento: Otro procedimiento de una sola etapa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Mléčné výrobky 2025-02
Descripción: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky surovin a potravin pro zajištění provozu závodního stravování zadavatele dle jeho aktuálních potřeb, včetně jejich dopravy do místa plnění, a to v rámci kategorie 9 zavedeného DNS - Mléčné výrobky. Bližší informace k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v příloze č. 1 výzvy k podání nabídek - Návrh rámcové dohody vč. příloh.
Identificador interno: 25047
Clasificación principal (cpv): 15510000 Leche y nata (crema)
Clasificación adicional (cpv): 15530000 Mantequilla, 15540000 Queso, 15550000 Productos lácteos diversos