754821-2026 - Licitación
Polonia – Servicios relacionados con desperdicios y residuos – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zlokalizowanych na terenie Gminy Brudzeń Duży oraz PSZOK w Siecieniu
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zlokalizowanych na terenie Gminy Brudzeń Duży oraz PSZOK w Siecieniu
Descripción: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zlokalizowanych na terenie Gminy Brudzeń Duży oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych znajdującego się pod adresem Siecień 53B. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych, rekreacyjno-wypoczynkowych oraz zgłoszonych do obsługi przez Zamawiającego nieruchomości niezamieszkałych, a także PSZOK w Siecieniu. 3. Wykonawca w ramach realizacji zamówienia zobowiązany jest dokonywać odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych w sposób zgodny z obowiązującym prawem, w tym również z uwzględnieniem zapisów prawa miejscowego obowiązującego na terenie Gminy Brudzeń Duży z zakresu gospodarki odpadami. Wszystkie aktualne akty prawa miejscowego dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Brudzeń Duży https://ugbrudzenduzy.bip.org.pl/ 4.Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych, rekreacyjno-wypoczynkowych oraz nieruchomości niezamieszkałych - zgłoszonych do obsługi w systemie oraz PSZOK w miejscowości Siecień. 5. Przedmiot zamówienia obejmuje również stałe kontrolowanie przez Wykonawcę w dniu odbioru odpadów realizowania przez właściciela nieruchomości obowiązku w zakresie selektywnego zbierania odpadów komunalnych oraz bieżące przekazywanie Zamawiającemu adresów nieruchomości niezamieszkałych, w których właściciele wystawiają odpady w ilości większej niż ilość wskazana w deklaracji. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest także przekazywać adresy nieruchomości zamieszkałych oraz rekreacyjno-wypoczynkowych nieujętych w miesięcznym rejestrze nieruchomości przewidzianych do obsługi.
Identificador interno: PGN.271.15.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Clasificación adicional (cpv): 90533000 Servicios de gestión de vertederos, 90512000 Servicios de transporte de desperdicios, 90513100 Servicios de eliminación de desperdicios domésticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Descripción: . Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, rekreacyjno-wypoczynkowych i niezamieszkałych z terenu Gminy Brudzeń Duży oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego pod adresem Siecień 53B. 2. Wykonawca w ramach realizacji zamówienia zobowiązany jest dokonywać odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych w sposób zgodny z obowiązującym prawem, w tym również z uwzględnieniem zapisów prawa miejscowego obowiązującego na terenie Gminy Brudzeń Duży z zakresu gospodarki odpadami. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych, rekreacyjno-wypoczynkowych oraz nieruchomości niezamieszkałych - zgłoszonych do obsługi w systemie oraz PSZOK w miejscowości Siecień. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje również stałe kontrolowanie przez Wykonawcę w dniu odbioru odpadów realizowania przez właściciela nieruchomości obowiązku w zakresie selektywnego zbierania odpadów komunalnych oraz bieżące przekazywanie Zamawiającemu adresów nieruchomości niezamieszkałych, w których właściciele wystawiają odpady w ilości większej niż ilość wskazana w deklaracji. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest także przekazywać adresy nieruchomości zamieszkałych oraz rekreacyjno-wypoczynkowych nieujętych w miesięcznym rejestrze nieruchomości przewidzianych do obsługi.
Clasificación adicional (cpv): 90512000 Servicios de transporte de desperdicios, 90513100 Servicios de eliminación de desperdicios domésticos, 90533000 Servicios de gestión de vertederos