755251-2026 - Resultados
Países Bajos – Paquetes de software y sistemas de información – Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf: Enterprise Linux producten en diensten
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros - Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf: Enterprise Linux producten en diensten
Descripción: SURF wenst met distributeurs voor Red Hat, SUSE en Canonical (Ubuntu) raamovereenkomsten te sluiten voor de levering van Enterprise Linux softwarelicenties en subscripties, inclusief onderhoud en support, ten behoeve van de deelnemende instellingen. SURF doet een beroep op artikel 2.32 lid 1, onder b, sub 2 en sub 3 Aanbestedingswet 2012, omdat mededinging om technische redenen ontbreekt en uitsluitende rechten, met inbegrip van intellectuele-eigendomsrechten, moeten worden beschermd en er geen redelijk alternatief of substituut bestaat. Een nadere toelichting hierop vindt u in de bijlage.
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
Clasificación adicional (cpv): 48200000 Paquetes de software de conexión en red, Internet e intranet, 48210000 Paquetes de software de conexión en red, 48700000 Utilidades de paquetes de software, 72261000 Servicios de apoyo al software, 72267100 Mantenimiento de software de tecnología de la información
5. Lote
Lote: LOT-0000