755336-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal – Minicompetitie Senior Systeem Engineer
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Minicompetitie Senior Systeem Engineer
Descripción: Doel van de opdracht: LVNL zoekt een ervaren systeem engineer die ondersteuning biedt bij de migratie van een VPNsysteem voor een specifieke productgroep* binnen LVNL. De opdracht richt zich op het leveren van technische expertise en coördinatie bij het realiseren van deze migratie. De systeem engineer werkt volgens de geldende organisatie- en beveiligingsstandaarden en stemt nauw af met betrokken stakeholders. Kennisdeling met stakeholders, documentatie en overdracht aan de beheerorganisatie zijn belangrijke onderdelen van de opdracht. Werkzaamheden: • In kaart brengen van de huidige situatie van de specifieke productgroep (incl. netwerkaansluiting). • Opstellen en afstemmen van een technisch onderbouwd migratievoorstel, inclusief aansluitmodel. • Het ondersteunen van de uitvoering van de migratie volgens plan, inclusief benodigde afstemming met betrokken stakeholders. • Documenteren van de nieuwe situatie en begeleiden van de kennisoverdracht aan de beheerorganisatie. Ter info: Deze opdracht staat niet open voor zelfstandige ZZP'ers; uitsluitend ZZP'ers die via een broker worden aangeboden, evenals kandidaten in loondienst, komen voor deze opdracht in aanmerking.
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 350