See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: VMKL-200414-2 Odontologinės medžiagos ir priemonės (9 konkretus pirkimas)
Descripción: Skelbimas apie sutarties skyrimą dėl 2;22; 5; 13; 14; 3; 7-12; 16-17; 20-21; 24-27; 29; 31; 33; 37-38; 28; 30; 34; 35 pod.
Identificador interno: 7761809
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
5. Lote
Lote: LOT-0001
Descripción: Skelbimas apie sutarties skyrimą 2 ir 22 pod
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Descripción: Skelbimas apie sutarties skyrimą 5; 13; 14 pod.
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Descripción: Skelbimas apie sutarties skyrimą 3; 7-12; 16-17; 20-21; 24-27; 29; 31; 33; 37-38.
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Descripción: Skelbimas apie sutarties skyrimą 28 ir 30 pod.
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Descripción: Skelbimas apie sutarties skyrimą 34 ir 35 pod.
Identificador interno: 5