755469-2026 - Resultados
Países Bajos – Equipo y material informático – ICT-Hardware Peel en Maas
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: ICT-Hardware Peel en Maas
Descripción: De opdracht betreft de levering van ICT-Hardware en aanverwante dienstverlening en is verdeeld in 2 percelen: - Levering ICT-Hardware rekencentrum - Levering ICT-Hardware werkplekken Geraamde opdrachtwaarde initiële periode (nov 2026/dec 2029) bedraagt: - Perceel 1 rekencentrum: € 800.000,- - Perceel 2 werkplekken: € 600.000,-
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30200000 Equipo y material informático
Clasificación adicional (cpv): 30230000 Equipo relacionado con la informática, 32250000 Teléfonos móviles, 48822000 Servidores de ordenador
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: P1 - ICT-Hardware rekencentrum
Descripción: De opdracht betreft de levering van ICT-Hardware rekencentrum en aanverwante dienstverlening. Geraamde opdrachtwaarde initiële periode (nov 2026/dec 2029) bedraagt € 800.000,-
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 30230000 Equipo relacionado con la informática, 48822000 Servidores de ordenador
Opciones:
Descripción de las opciones: Verlengingsopties
Lote: LOT-0002
Título: P2 - ICT-Hardware werkplekken
Descripción: De opdracht betreft de levering van ICT-Hardware werkplekken en aanverwante dienstverlening. Geraamde opdrachtwaarde initiële periode (nov 2026/dec 2029) bedraagt € 600.000,-
Identificador interno: 2
755469-2026 - Resultaat
Nederland – Computeruitrusting en -benodigdheden – ICT-Hardware Peel en Maas
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: ICT-Hardware Peel en Maas
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur, 32250000 Mobiele telefoons, 48822000 Computerservers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: P1 - ICT-Hardware rekencentrum
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur, 48822000 Computerservers
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties
Perceel: LOT-0002
Titel: P2 - ICT-Hardware werkplekken
Interne identificatiecode: 2