2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Dostawy oleju napędowego dla Zakładu Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o.
Descripción: Przedmiotem zamówienia są dostawy oleju napędowego w szacowanej ilości 120 m3 spełniającego wymogi normy PN-EN 590:2022-08 Paliwa do pojazdów samochodowych -- Oleje napędowe -- Wymagania i metody badań. Olej napędowy dostarczany będzie do kontenerowej stacji paliw Zakładu Gospodarowania Odpadami Sp. z o. o. w Łomży – w Instalacji Komunalnej w m. Czartoria 1, 18-413 Miastkowo. Pojemność kontenerowej stacji paliw Zamawiającego – ok. 6 000 litrów; każda dostawa ok. 5 000 litrów.
Identificador interno: 19/ZGO.LOMZA/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Justificación del procedimiento acelerado: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy PZP - Zamawiający wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy PZP, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09134100 Gasoil
5. Lote
Lote: LOT-0001