2. Procedimiento
Procedimiento
Título: „Rámcová smlouva k provedení analýzy acidobazické rovnováhy s výpůjčkou analyzátorů“
Descripción: Průběžné dodávky diagnostik, spotřebního, provozního, odběrového a veškerého souvisejícího materiálu včetně bezplatné výpůjčky analyzátorů včetně příslušenství, a to po dobu platnosti rámcové smlouvy o dodávkách diagnostik, spotřebního, provozního, odběrového a veškerého souvisejícího materiálu pro stanovení ABR, hemoglobinu a jeho derivátů, Ca2+, Na+, K+, Cl-, glukózy, laktátu, bilirubinu systémem POCT, a to v souladu s technickými podmínkami, které si zadavatel stanovil v příloze č. 3 této zadávací dokumentace. Celkové předpokládané množství je 311.480 reportovaných výsledků za 8 let, tj. 38.935 reportovaných výsledků za 1 rok, součástí plnění jsou rovněž dodávky odběrových stříkaček pro uzavřený odběrový systém ke stanovení krevních plynů, jejich předpokládaní množství je shodné s množstvím reportovaných testů. Součástí předmětu plnění je bezplatná výpůjčky 6 analyzátorů pro pracoviště ONN a.s.
Identificador interno: 025/KS/2024/OŘ
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: V souladu s ustanovením § 56
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33694000 Medios de diagnóstico
Clasificación adicional (cpv): 38434000 Analizadores
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 002/KS/2024/OŘ
Opciones:
Descripción de las opciones: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy na tuto veřejnou zakázku: 1. v případě, že dojde k ukončení výroby, k výpadku výroby, k ukončení dodávek z důvodů na straně třetí osoby nebo k výpadku dodávek z důvodů na straně třetí osoby některé položky zboží, jehož dodávka je součástí předmětu plnění této veřejné zakázky, resp. některé její dílčí části, vyhrazuje si zadavatel změnu závazku ze smlouvy spočívající v nahrazení takové položky zboží jinou položkou stejného účelového určení splňující zadávací podmínky, přičemž zadavatel není povinen takovou změnu závazku provést; 2. v případě, že průměrná roční míra inflace za předchozí kalendářní rok zveřejněná Českým statistickým úřadem bude vyšší nebo rovna 3 % a současně prodávající do 01.03. příslušného roku zadavateli oznámí záměr zvýšit kupní cenu o inflaci, vyhrazuje si zadavatel změnu závazku ze smlouvy spočívající ve zvýšení kupní ceny o tuto průměrnou roční míru inflace, nejvýše však o 5 %.