2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Wykonanie robót budowlanych dla zadań inwestycyjnych planowanych przez Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej pn. „Przebudowa Zakładu Patomorfologii i rozbudowa o Laboratorium Genetyki i Biologii Molekularnej oraz przebudowa i nadbudowa Pawilonu nr V- Przychodni Onkologicznej oraz Przebudowa Apteki Szpitalnej BCO-SM"
Descripción: Przedmiot zamówienia stanowi część programu inwestycyjnego pn. „Rozbudowa infrastruktury Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej obejmująca: Pawilony I, III, V oraz rozszerzenie bazy diagnostycznej o nową pracownię PET-CT”, realizowanego na podstawie umowy nr DOI/FM/SIS/ONKO/2026/2326/133 zawartej z Ministrem Zdrowia i współfinansowanego ze środków Funduszu Medycznego – Subfunduszu Infrastruktury Strategicznej. W ramach inwestycji będącej przedmiotem niniejszego postępowania realizowane będą poniższe zadania: Zadanie A- Przebudowa Zakładu Patomorfologii i rozbudowa o Laboratorium Genetyki i Biologii Molekularnej Beskidzkiego Centrum Onkologii Przedmiotem zadania jest przebudowa istniejącego Pawilonu III i dostosowanie go do funkcji laboratorium histopatologicznego oraz dobudowa w jego bezpośrednim sąsiedztwie, po stronie południowej jednokondygnacyjnego pawilonu, który pełnić będzie funkcję Pracowni Genetyki i Biologii Molekularnej. Poddawany przebudowie budynek jest obiektem parterowym murowanym z częściowym podpiwniczeniem oraz częściowo użytkowanym poddaszem. Budynek objęty jest ochroną konserwatorską. W ramach zadania przewidziano wymianę elementów budynku, urządzeń i instalacji oraz wzniesienie wewnątrz budynku nowej żelbetowej klatki schodowej oraz szybu windowego. Projektowana dobudowa to parterowy pawilon w konstrukcji żelbetowej i murowanej połączony funkcjonalnie i użytkowo z istniejącym Pawilonem III. Zadanie B- Przebudowa i nadbudowa Pawilonu V – Przychodni Onkologicznej oraz Przebudowa Apteki Szpitalnej Beskidzkiego Centrum Onkologii Przedmiotem zadania jest przebudowa i zabudowa fragmentu przyziemia Pawilonu nr V pełniącego funkcję Apteki oraz nadbudowa Przychodni Onkologicznej o jedną kondygnację. W ramach prac związanych z przebudową przyziemia przewiduje się zabudowę klatki schodowej oraz dźwigu osobowego oraz zmiany funkcjonalno-użytkowe w zakresie pomieszczeń pomocniczych dla apteki takich jak: pomieszczenia magazynowe, pomieszczenie kierownika apteki oraz boksu jałowego. W zakresie nadbudowy przewidziano nadbudowę istniejącego dwukondygnacyjnego budynku o jedną kondygnację na potrzeby Przychodni Onkologicznej.
Identificador interno: DZP.271.75.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45111200 Trabajos de explanación y limpieza del terreno, 45215100 Trabajos de construcción de edificios relacionados con la salud, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45400000 Acabado de edificios, 45223200 Obras de estructura, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45315300 Instalaciones de suministro de electricidad, 45330000 Trabajos de fontanería, 45331000 Trabajos de instalación de calefacción, ventilación y aire acondicionado, 45453000 Trabajos de revisión y reacondicionamiento, 45314000 Instalación de equipo de telecomunicaciones
5. Lote
Lote: LOT-0003
Clasificación adicional (cpv): 45111200 Trabajos de explanación y limpieza del terreno, 45215100 Trabajos de construcción de edificios relacionados con la salud, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45400000 Acabado de edificios, 45314000 Instalación de equipo de telecomunicaciones, 45223200 Obras de estructura, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45315300 Instalaciones de suministro de electricidad, 45330000 Trabajos de fontanería, 45331000 Trabajos de instalación de calefacción, ventilación y aire acondicionado, 45453000 Trabajos de revisión y reacondicionamiento