755652-2026 - Resultados
España – Material médico fungible – 2026-107 Subministraments d’implants i dispositius per a cirurgia trabecular amb destí a l’Institut Clínic d’Oftalmologia de l’Hospital Clínic de Barcelona a l’HCB
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 2026-107 Subministraments d’implants i dispositius per a cirurgia trabecular amb destí a l’Institut Clínic d’Oftalmologia de l’Hospital Clínic de Barcelona a l’HCB
Descripción: Subministraments d’implants i dispositius per a cirurgia trabecular amb destí a l’Institut Clínic d’Oftalmologia de l’Hospital Clínic de Barcelona a l’HCB.
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
Clasificación adicional (cpv): 33140000 Material médico fungible, 33140000 Material médico fungible
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Lot 1 i 3
Descripción: Micro-implant de titani per realitzar intervencions quirúrgiques de bypass trabecular
Lote: LOT-0002
Título: Lot 2
Descripción: Làser Excimer per realitzar intervencions quirúrgiques de bypass trabecular
Lote: LOT-0003
Título: Lot 4
Descripción: Microcatèter per realitzar intervencions quirúrgiques de canaloplàstia i viscodilatació