2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Konsignační sklad ortopedického spotřebního materiálu
Descripción: Průběžné dodávky zdravotnických prostředků pro ortopedické výkony/operace, jejichž portfolio je vymezeno v příloze č. 2 této zadávací dokumentace. V příloze č. 2 jsou stanoveny požadavky na minimální technické podmínky předmětu plnění.
Identificador interno: 037/KS/2025/OŘ
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: v souladu s ust. § 56 ZZVZ
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33183100 Implantes ortopédicos
Clasificación adicional (cpv): 33140000 Material médico fungible
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy na tuto veřejnou zakázku: 1. v případě, že dojde k ukončení výroby, k výpadku výroby, k ukončení dodávek z důvodů na straně třetí osoby nebo k výpadku dodávek z důvodů na straně třetí osoby některé položky zboží, jehož dodávka je součástí předmětu plnění této veřejné zakázky, resp. některé její dílčí části, vyhrazuje si zadavatel změnu závazku ze smlouvy spočívající v nahrazení takové položky zboží jinou položkou stejného účelového určení splňující zadávací podmínky, přičemž zadavatel není povinen takovou změnu závazku provést; 2. v případě, že výrobce některé položky zboží, jehož dodávka je součástí předmětu veřejné zakázky, resp. některé její části, uvede na trh novou verzi takové položky zboží, která má stejné účelové určení a splňuje zadávací podmínky, vyhrazuje si zadavatel změnu závazku ze smlouvy spočívající v nahrazení takové položky zboží touto její novou verzí, přičemž zadavatel není povinen takovou změnu závazku provést.