See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Etalony a měřící zařízení pro metrologické laboratoře AČR (2027)
Descripción: Předmětem veřejné zakázky je nákup etalonů, přístrojů a měřících zařízení pro udržení a rozšíření schopností metrologické služby AČR (metrologické laboratoře Centra zabezpečení oprav a střediska metrologie AČR), nahrazení starších nevyhovujících zařízení a navýšení kapacity. Veřejná zakázka je rozdělena na 19 samostatných částí.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38300000 Instrumentos de medición
5. Lote
Lote: LOT-0009
Título: Rozšíření sign. gen. SMA 100B o SW
Descripción: Předmětem části č. 9 VZ s názvem „Rozšíření sign. gen. SMA 100B o SW“ je dodávka 1 ks zboží dle specifikace uvedené v příloze č. 1ch) ZD.
Identificador interno: 9
Clasificación principal (cpv): 48810000 Sistemas de información
Lote: LOT-0011
Título: Multifunkční kalibrátor el. veličin s možností kalibrace rev. přístrojů a osciloskopů
Descripción: Předmětem části č. 11 VZ s názvem „Multifunkční kalibrátor el. veličin s možností kalibrace rev. přístrojů a osciloskopů“ je dodávka 2 ks zboží dle specifikace uvedené v příloze č. 1j) ZD.
Identificador interno: 11
Lote: LOT-0018
Título: Kalibrátor proudu
Descripción: Předmětem části č. 18 VZ s názvem „Kalibrátor proudu“ je dodávka 1 ks zboží dle specifikace uvedené v příloze č. 1q) ZD.
Identificador interno: 18
Lote: LOT-0019
Título: Programovatelná kapacitní dekáda
Descripción: Předmětem části č. 19 VZ s názvem „Programovatelná kapacitní dekáda“ je dodávka 7 ks zboží dle specifikace uvedené v příloze č. 1r) ZD.
Identificador interno: 19
Lote: LOT-0016
Título: Měřič VF výkon
Descripción: Předmětem části č. 16 VZ s názvem „Měřič VF výkonu“ je dodávka 1 ks zboží dle specifikace uvedené v příloze č. 1o) ZD.
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0015
Título: Programovatelná DC zátěž
Descripción: Předmětem části č. 15 VZ s názvem „Programovatelná DC zátěž“ je dodávka 3 ks zboží dle specifikace uvedené v příloze č. 1n) ZD.
Identificador interno: 15
Lote: LOT-0014
Título: Měřič RLC
Descripción: Předmětem části č. 14 VZ s názvem „Měřič RLC“ je dodávka 8 ks zboží dle specifikace uvedené v příloze č. 1m) ZD.
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0013
Título: Vysokoohmová odporová dekáda
Descripción: Předmětem části č. 13 VZ s názvem „Vysokoohmová odporová dekáda“ je dodávka 2 ks zboží dle specifikace uvedené v příloze č. 1l) ZD.
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0012
Título: Multifunkční kalibrátor elektrických veličin
Descripción: Předmětem části č. 12 VZ s názvem „Multifunkční kalibrátor elektrických veličin“ je dodávka 9 ks zboží dle specifikace uvedené v příloze č. 1k) ZD.
Identificador interno: 12
Lote: LOT-0017
Título: Přesný střídavý voltmetr
Descripción: Předmětem části č. 17 VZ s názvem „Přesný střídavý voltmetr“ je dodávka 1 ks zboží dle specifikace uvedené v příloze č. 1p) ZD.
Identificador interno: 17
Lote: LOT-0010
Título: Přesný multifunkční kalibrátor el. veličin
Descripción: Předmětem části č. 10 VZ s názvem „Přesný multifunkční kalibrátor el. veličin“ je dodávka 1 ks zboží dle specifikace uvedené v příloze č. 1i) ZD.
Identificador interno: 10
Lote: LOT-0001
Título: Kalibrátor nízkých tlaků
Descripción: Předmětem části č. 1 VZ s názvem „Kalibrátor nízkých tlaků“ (dále jen „část č. 1 VZ“) je dodávka 1 ks zboží dle specifikace uvedené v příloze č. 1a) ZD.
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 38400000 Instrumentos de medida o control de características físicas
Lote: LOT-0008
Título: Distribuční zesilovač
Descripción: Předmětem části č. 8 VZ s názvem „Distribuční zesilovač“ je dodávka 2 ks zboží dle specifikace uvedené v příloze č. 1h) ZD.
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0007
Título: Kalibrátor osciloskopů
Descripción: Předmětem části č. 7 VZ s názvem „Kalibrátor osciloskopů“ je dodávka 1 ks zboží dle specifikace uvedené v příloze č. 1g) ZD.
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0006
Título: Referenční multimetr
Descripción: Předmětem části č. 6 VZ s názvem „Referenční multimetr“ je dodávka 2 ks zboží dle specifikace uvedené v příloze č. 1f) ZD.
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0005
Título: Osciloskop 2 GHz
Descripción: Předmětem části č. 5 VZ s názvem „Osciloskop 2 GHz“ je dodávka 1 ks zboží dle specifikace uvedené v příloze č. 1e) ZD.
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0004
Título: Osciloskop 300 MHz
Descripción: Předmětem části č. 4 VZ s názvem „Osciloskop 300 MHz“ je dodávka 6 ks zboží dle specifikace uvedené v příloze č. 1d) ZD.
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0003
Título: Komparátor hmotnosti
Descripción: Předmětem části č. 3 VZ s názvem „Komparátor hmotnosti“ je dodávka 1 ks zboží dle specifikace uvedené v příloze č. 1c) ZD.
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0002
Título: Stolní kalibrátor tlaku
Descripción: Předmětem části č. 2 VZ s názvem „Stolní kalibrátor tlaku“ je dodávka 1 ks zboží dle specifikace uvedené v příloze č. 1b) ZD.
Identificador interno: 2