755965-2026 - Licitación
Lituania – Material médico fungible – CPO Medicininės paskirties priemonės
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: CPO Medicininės paskirties priemonės
Descripción: Perkančioji organizacija numato įsigyti medicininės paskirties priemones. Pirkimo objektas skaidomas į 5 (penkias) dalis, kurių apimtys ir dalykas, reikalavimai ir techninė specifikacija apibrėžti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede. 1 pirkimo dalis – „Smegenų oksimetrijos jutikliai“; 2 pirkimo dalis – „Daugkartinė irigacinė linija“; 3 pirkimo dalis – „Priemonės skirtos infuzijoms“; 4 pirkimo dalis – „Išvaržų tinklelio fiksavimo instrumentas“; 5 pirkimo dalis – „Tinklelis išvaržos plastikai“.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Smegenų oksimetrijos jutikliai
Descripción: Smegenų oksimetrijos jutikliai
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Daugkartinė irigacinė linija
Descripción: Daugkartinė irigacinė linija
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Priemonės skirtos infuzijoms
Descripción: Priemonės skirtos infuzijoms
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Išvaržų tinklelio fiksavimo instrumentas
Descripción: Išvaržų tinklelio fiksavimo instrumentas
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: Tinklelis išvaržos plastikai
Descripción: Tinklelis išvaržos plastikai
Identificador interno: 5