755968-2026 - Resultados
Países Bajos – Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software – Raamovereenkomst Hardware
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst Hardware
Descripción: Voor u ligt het aanbestedingsdocument “Raamovereenkomst hardware”. In dit aanbestedingsdo-cument staat, naast de omschrijving van de uit te voeren opdracht, ook de procedure beschreven aan de hand waarvan de aanbesteding wordt uitgevoerd en aan welke voorwaarden de inschrijvers en inschrijvingen moeten voldoen. De aanbestedende dienst heeft ervoor gekozen om een Europese aanbesteding te doorlopen vol-gens de openbare procedure om op deze wijze te komen tot een raamovereenkomst voor de le-vering van hardware. zie documenten
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30000000 Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software
Clasificación adicional (cpv): 30213200 Tabletas digitales, 30213300 Ordenadores de mesa, 30214000 Puestos de trabajo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Perceel 1
Descripción: Perceel 1
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: de opdracht heeft een looptijd van twee jaar welke met vier keer een jaar kan worden verlengd.