755976-2026 - Resultados
Polonia – Material médico fungible – Zakup i sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku (artykułów fizelinowych), pojemników, naklejek i opasek, w podziale na 4 zadania, na potrzeby komórek organizacyjnych Szpitala Wolskiego, przez okres 12 miesięcy.
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Zakup i sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku (artykułów fizelinowych), pojemników, naklejek i opasek, w podziale na 4 zadania, na potrzeby komórek organizacyjnych Szpitala Wolskiego, przez okres 12 miesięcy.
Descripción: Tytuł: Zakup i sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku (artykułów fizelinowych), pojemników, naklejek i opasek, w podziale na 4 zadania, na potrzeby komórek organizacyjnych Szpitala Wolskiego, przez okres 12 miesięcy. Opis: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku (artykułów fizelinowych), pojemników, naklejek i opasek, w podziale na 4 zadania, na potrzeby komórek organizacyjnych Szpitala Wolskiego, przez okres 12 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące jego realizacji zostały określone we wzorze umowy oraz formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącymi odpowiednio załącznik nr 5 do SWZ i załącznik nr 2 do SWZ. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne. Kody dodatkowe: 33199000-1 – Odzież medyczna, 34928480-6 – Pojemniki i kosze na odpady i śmieci, 30192800-9 – Etykiety samoprzylepne, 30191140-7 – Akcesoria do identyfikacji osób. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych (4 zadania), zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ stanowiącym formularz asortymentowo-cenowy. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę zadań. Zamawiający nie określa maksymalnej liczby zadań, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy.
Anuncio anterior: 586596-2026
Identificador interno: DZP/61/2026/BT
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
Clasificación adicional (cpv): 33199000 Vestuario médico
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Zakup i sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku (artykułów fizelinowych), pojemników, naklejek i opasek, w podziale na 4 zadania, na potrzeby komórek organizacyjnych Szpitala Wolskiego, przez okres 12 miesięcy - zadanie nr 1.
Descripción: zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Clasificación principal (cpv): 33199000 Vestuario médico