2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Kantoormeubilair
Descripción: Opdrachtgever is voornemens om met deze aanbestedingsprocedure een Raamovereenkomst met één (1) Opdrachtnemer te sluiten met betrekking tot de levering, onderhoud en beheer van kantoormeubilair. De opdracht betreft het leveren, onderhouden en beheren van het kantoormeubilair voor diverse locaties van de gemeente Haarlem en Zandvoort. De opdracht is gericht op het leveren van standaard meubilair. Daarnaast maken correctief en preventief onderhoud, advisering en assetmanagement onderdeel uit van deze opdracht. EUR 1.750.000,00 over de gehele looptijd, inclusief verlengingsopties, van de Raamovereenkomst.
Identificador interno: 20250820309
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39100000 Mobiliario
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Niet van toepassing.