See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Zakup i sukcesywna dostawa leków onkologicznych oraz leków różnych.
Descripción: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa leków onkologicznych oraz leków różnych, wyszczególnionych w częściach dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzach cenowo – ofertowych – Załączniki nr 1 dla poszczególnych części, będących integralną częścią SWZ. 3.Zamawiający wymaga zaoferowania przedmiotów zamówienia, które: 3.1. spełniają wymagania opisane w Formularzach cenowo – ofertowych, 3.2. spełniają wymagania opisane w SWZ, 3.3. są objęte Ustawą z dnia 12 maja 2011 roku o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych – dotyczy produktów leczniczych objętych refundacją. 4 . Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych na okres: Część nr 1÷25 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 1-4,7-8,24-25 - przez 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy Część nr 5,9-17, 20-21, 23 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia 03.09.2026r. Część nr 6,18-19,22 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia 27.09.2026r. 5.2 W Części nr 5,6,9-23 Zamawiający dopuszcza możliwość wcześniejszego realizowania zakupów w przypadku wyczerpania ilości z aktualnej umowy. W takim przypadku termin realizacji umowy, liczony będzie od momentu pierwszego zakupu danego przedmiotu zamówienia. 5.3 Zamawiający w Części nr 5,6,9-23 dopuszcza możliwość późniejszego rozpoczęcia realizacji umowy, w przypadku przedłużenia się procedury przetargowej. 5.4 Zamawiający w Części od nr 1 do nr 25 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta. 6. Termin na złożenie wniosku o wyjaśnienie treści SWZ: 14.07.2026r.
Anuncio anterior: 437550-2026
Identificador interno: Postępowanie nr 39 ZP.261.11-A.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33652100 Agentes antineoplásicos
Clasificación adicional (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
Lote: LOT-0014
Título: Część nr 14 - Risankizumabum
Descripción: 1. Risankizumabum 150 mg/1ml wstrz. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych na okres: Część nr 14 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 14 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia 03.09.2026r. 5.2 W Części nr 14 Zamawiający dopuszcza możliwość wcześniejszego realizowania zakupów w przypadku wyczerpania ilości z aktualnej umowy. W takim przypadku termin realizacji umowy, liczony będzie od momentu pierwszego zakupu danego przedmiotu zamówienia. 5.3 Zamawiający w Części nr 14 dopuszcza możliwość późniejszego rozpoczęcia realizacji umowy, w przypadku przedłużenia się procedury przetargowej. 5.4 Zamawiający w Części nr 14 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Identificador interno: Część nr 14
Lote: LOT-0015
Título: Część nr 15 - Fedratinibum
Descripción: 1. Fedratinibum 100 mg kaps. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych na okres: Część nr 15 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 15 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia 03.09.2026r. 5.2 W Części nr 15 Zamawiający dopuszcza możliwość wcześniejszego realizowania zakupów w przypadku wyczerpania ilości z aktualnej umowy. W takim przypadku termin realizacji umowy, liczony będzie od momentu pierwszego zakupu danego przedmiotu zamówienia. 5.3 Zamawiający w Części nr 15 dopuszcza możliwość późniejszego rozpoczęcia realizacji umowy, w przypadku przedłużenia się procedury przetargowej. 5.4 Zamawiający w Części nr 15 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Identificador interno: Część nr 15
Lote: LOT-0016
Título: Część nr 16 - Bexarotenum
Descripción: 1. Bexarotenum kaps. miękkie, 75 mg 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych na okres: Część nr 16 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 16 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia 03.09.2026r. 5.2 W Części nr 16 Zamawiający dopuszcza możliwość wcześniejszego realizowania zakupów w przypadku wyczerpania ilości z aktualnej umowy. W takim przypadku termin realizacji umowy, liczony będzie od momentu pierwszego zakupu danego przedmiotu zamówienia. 5.3 Zamawiający w Części nr 16 dopuszcza możliwość późniejszego rozpoczęcia realizacji umowy, w przypadku przedłużenia się procedury przetargowej. 5.4 Zamawiający w Części nr 16 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Identificador interno: Część nr 16
Lote: LOT-0017
Título: Część nr 17 - Docetaxelum
Descripción: 1. Docetaxelum koncentrat do sporządzania r-ru do infuzji 160 mg, 80 mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych na okres: Część nr 17 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 17 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia 03.09.2026r. 5.2 W Części nr 17 Zamawiający dopuszcza możliwość wcześniejszego realizowania zakupów w przypadku wyczerpania ilości z aktualnej umowy. W takim przypadku termin realizacji umowy, liczony będzie od momentu pierwszego zakupu danego przedmiotu zamówienia. 5.3 Zamawiający w Części nr 17 dopuszcza możliwość późniejszego rozpoczęcia realizacji umowy, w przypadku przedłużenia się procedury przetargowej. 5.4 Zamawiający w Części nr 17 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Identificador interno: Część nr 17
Lote: LOT-0018
Título: Część nr 18 - Apalutamidum, Ibrutinibum, Daratumumabum
Descripción: 1. Apalutamidum 60 mg, 240 mg tabl. powl.; Ibrutinibum 140 mg, 280 mg, 420 mg , 560 mg tabl. powl.; Daratumumabum roztwór do wstrzykiwań 1800 mg (120 mg/ml) fiol. 15 ml. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych na okres: Część nr 18 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 18 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia 27.09.2026r. 5.2 W Części nr 18 Zamawiający dopuszcza możliwość wcześniejszego realizowania zakupów w przypadku wyczerpania ilości z aktualnej umowy. W takim przypadku termin realizacji umowy, liczony będzie od momentu pierwszego zakupu danego przedmiotu zamówienia. 5.3 Zamawiający w Części nr 18 dopuszcza możliwość późniejszego rozpoczęcia realizacji umowy, w przypadku przedłużenia się procedury przetargowej. 5.4 Zamawiający w Części nr 18 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Identificador interno: Część nr 18
Lote: LOT-0019
Título: Część nr 19 - Oxaliplatinum
Descripción: 1. Oxaliplatinum koncentrat do sporządzania r-ru do infuzji 50 mg, 100 mg, 200 mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych na okres: Część nr 19 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 19 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia 27.09.2026r. 5.2 W Części nr 19 Zamawiający dopuszcza możliwość wcześniejszego realizowania zakupów w przypadku wyczerpania ilości z aktualnej umowy. W takim przypadku termin realizacji umowy, liczony będzie od momentu pierwszego zakupu danego przedmiotu zamówienia. 5.3 Zamawiający w Części nr 19 dopuszcza możliwość późniejszego rozpoczęcia realizacji umowy, w przypadku przedłużenia się procedury przetargowej. 5.4 Zamawiający w Części nr 19 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Identificador interno: Część nr 19
Lote: LOT-0020
Título: Część nr 20 - Dasatinib
Descripción: 1. Dasatinib 100 mg, 140 mg, 20 mg, 50 mg, 80 mg tabl. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych na okres: Część nr 20 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 20 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia 03.09.2026r. 5.2 W Części nr 20 Zamawiający dopuszcza możliwość wcześniejszego realizowania zakupów w przypadku wyczerpania ilości z aktualnej umowy. W takim przypadku termin realizacji umowy, liczony będzie od momentu pierwszego zakupu danego przedmiotu zamówienia. 5.3 Zamawiający w Części nr 20 dopuszcza możliwość późniejszego rozpoczęcia realizacji umowy, w przypadku przedłużenia się procedury przetargowej. 5.4 Zamawiający w Części nr 20 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Identificador interno: Część nr 20
Lote: LOT-0021
Título: Część nr 21 - Dasatinib
Descripción: 1. Dasatinib 111 mg, 40 mg, 63 mg, 79 mg tabl. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych na okres: Część nr 21 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 21 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia 03.09.2026r. 5.2 W Części nr 21 Zamawiający dopuszcza możliwość wcześniejszego realizowania zakupów w przypadku wyczerpania ilości z aktualnej umowy. W takim przypadku termin realizacji umowy, liczony będzie od momentu pierwszego zakupu danego przedmiotu zamówienia. 5.3 Zamawiający w Części nr 21 dopuszcza możliwość późniejszego rozpoczęcia realizacji umowy, w przypadku przedłużenia się procedury przetargowej. 5.4 Zamawiający w Części nr 21 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Identificador interno: Część nr 21
Lote: LOT-0022
Título: Część nr 22 - Bendamustinum hydrochloridum i.v.
Descripción: 1. Bendamustinum hydrochloridum i.v. 100 mg , 25 mg fiol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych na okres: Część nr 22 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 22 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia 27.09.2026r. 5.2 W Części nr 22 Zamawiający dopuszcza możliwość wcześniejszego realizowania zakupów w przypadku wyczerpania ilości z aktualnej umowy. W takim przypadku termin realizacji umowy, liczony będzie od momentu pierwszego zakupu danego przedmiotu zamówienia. 5.3 Zamawiający w Części nr 22 dopuszcza możliwość późniejszego rozpoczęcia realizacji umowy, w przypadku przedłużenia się procedury przetargowej. 5.4 Zamawiający w Części nr 22 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Identificador interno: Część nr 22
Lote: LOT-0023
Título: Część nr 23 - Ropeginterferonum alfa-2b
Descripción: 1. Ropeginterferonum alfa-2b roztwór do wstrzykiwań we wstrzykiwaczu 250 mcg/0,5 ml wstrzykiwacz 0,5 ml + igły 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych na okres: Część nr 23 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 23 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia 03.09.2026r. 5.2 W Części nr 23 Zamawiający dopuszcza możliwość wcześniejszego realizowania zakupów w przypadku wyczerpania ilości z aktualnej umowy. W takim przypadku termin realizacji umowy, liczony będzie od momentu pierwszego zakupu danego przedmiotu zamówienia. 5.3 Zamawiający w Części nr 23 dopuszcza możliwość późniejszego rozpoczęcia realizacji umowy, w przypadku przedłużenia się procedury przetargowej. 5.4 Zamawiający w Części nr 23 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Identificador interno: Część nr 23
Lote: LOT-0024
Título: Część nr 24 - Everolimusum
Descripción: 1. Everolimusum 10 mg; 2,5 mg; 5 mg tabl 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych na okres: Część nr 24 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 24 - przez 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy 5.2 Zamawiający w Części nr 24 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Identificador interno: Część nr 24
Lote: LOT-0025
Título: Część nr 25 - Ketoanalogi aminokwasów
Descripción: 1. Ketoanalogi aminokwasów 630 mg tabl. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych na okres: Część nr 25 – przez 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 25 - przez 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy 5.2 Zamawiający w Części nr 25 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Identificador interno: Część nr 25