2. Procedimiento
Procedimiento
Título: TA- verbindingen
Descripción: Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van een nieuwe overeenkomst voor TA-WAN dienstverlening die betrouwbaar, veilig en toekomstbestendig is en voldoet aan de geldende normen zoals NIS2 en BIO. De oplossing moet zorgen voor optimale ondersteuning van monitoring, storingsbeheer en integratie van systemen binnen het waterbeheer In omvang betreft het initieel (indicatief) het volgende: • 337 bestaande TA-verbindingen. • 17 energiezuinige verbindingen. • Toekomstige uitbreiding van Delfluent: 16 locaties (14 gemalen en 2 Zuiveringsinstallaties)
Identificador interno: INK2025.1446
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 64210000 Servicios telefónicos y de transmisión de datos
Clasificación adicional (cpv): 72315000 Servicios de gestión de redes de datos y servicios de apoyo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Wij willen een overeenkomst afsluiten met één Ondernemer voor een periode van drie (3) jaar. In de bijlage vindt u het concept van de Overeenkomst.