See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Инженеринг (проектиране, строителство и авторски надзор) на обект: „Реконструкция и модернизация на ПСПВ (Пречиствателна станция за питейни води в ПИ 27632.140.152 за хидротехнически, пречистващи и съпътстващи съоръжения към ПСПВ, местност Баш Самоков по КККР на гр. Етрополе
Descripción: Предмет на настоящата обществена поръчка е „Инженеринг (проектиране, строителство и авторски надзор) на обект: „Реконструкция и модернизация на ПСПВ (Пречиствателна станция за питейни води) в ПИ 27632.140.152 - за хидротехнически, пречистващи и съпътстващи съоръжения към ПСПВ, местност Баш Самоков по КККР на гр. Етрополе“, в т.ч.: -Преглед и анализ на наличната проектна документация за планираните дейности, вкл. установяване необходимостта от изменения (ако е приложимо) в проекта преди изработване на проекта в следваща фаза; -Изготвяне на инвестиционен проект във фаза Работен проект за обекта съгласно Наредба № 4 от 21.05.2001 г. за обхвата и съдържанието на инвестиционните проекти, Закона за устройство на територията и подзаконовите нормативни актове по прилагането му; -Съдействие при оценката за съответствие на изработения проект и последващото му одобряване чрез предоставяне на необходимите данни и информация; -Изпълнение на строително-монтажни работи (СМР) и всякакви други съпътстващи и свързани дейности, необходими за изпълнение на СМР, в съответствие с нормативните изисквания и обхвата и съдържанието на одобрения проект; -Осъществяване на авторски надзор по ЗУТ, вкл. изработване на детайли по време на строителството, които е невъзможно да бъдат изработени в етапа на инвестиционно проектиране, технически решения, доработки и изменения на проекта, технологичен контрол и съдействие при въвеждане на обекта в експлоатация; -Изготвяне на екзекутивна документация, кадастрално заснемане на целия строеж и предоставяне в съответната служба по геодезия, картография и кадастър на данни съгласно чл. 54а ал. 2 от Закона за кадастъра и имотния регистър; -Изготвяне на: Пусково-наладъчна програма за провеждане на единични и 72 часови проби преди въвеждане на обекта в експлоатация и Ръководство за поддръжка и експлоатация на обекта, вкл. План за поддръжка на оборудването; -Обучение на персонала на Възложителя, мониторинг и подпомагане на експлоатацията и поддръжката на Обекта; -Предаване на Обекта и приемането му от Възложителя, с акт Образец 15 по НАРЕДБА № 3 от 31 юли 2003 г. за съставяне на актове и протоколи по време на строителството и Сертификат за Приемане от Инженера; -Въвеждане на обекта в експлоатация с протокол Образец 16 по Наредба №3 от 31 юли 2003 г. за съставяне на актове и протоколи по време на строителството; -Период за съобщаване и отстраняване на дефекти - наблюдение на процесите, достигане на проектните параметри и подпомагане на персонала при експлоатацията и поддръжката на новоизградените елементи на Обекта; отстраняване за сметка на Изпълнителя на установени дефекти. В съответствие с чл. 48, ал. 1 от ЗОП, необходимите характеристики на предмета на обществената поръчка са подробно индивидуализирани в Техническа спецификация и приложенията към нея, съдържащи се в отделни документи в ЦАИС ЕОП.
Identificador interno: 592378
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45252126 Trabajos de construcción de plantas de tratamiento de agua potable
5. Lote
Lote: LOT-0001