2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Loods scheibeekstraat - aanstellen ontwerper
Descripción: Naar aanleiding van de fusie van de gemeenten Galmaarden, Gooik en Herne tot Pajottegem is het noodzakelijk de inplanting van de gemeentelijke werkplaatsen te herbekijken. Op dit ogenblik is de technische dienst gehuisvest in verschillende kleinere loodsen. We willen overstappen naar een situatie waar de relatief recente loods van Strijland behouden blijft en alle andere werkplaatsen worden verlaten om te vervangen door een nieuwe werkplaats op de grond in de Scheibeekstraat die al ter beschikking is. Deze ligt in industriegebied in het ‘RUP Lokaal Bedrijventerrein Herne’ en vlak naast ons recyclagepark wat alleen maar voordelen biedt.
Identificador interno: PPP0OO-540/6176/2026-0010
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2026-0010_1
Clasificación adicional (cpv): 71240000 Servicios de arquitectura, ingeniería y planificación, 71221000 Servicios de arquitectura para edificios, 71200000 Servicios de arquitectura y servicios conexos, 71220000 Servicios de diseño arquitectónico