756330-2026 - Licitación
Países Bajos – Contenedores y cubos de residuos y basura – Inzamelmiddelen gemeente Barneveld
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Inzamelmiddelen gemeente Barneveld
Descripción: Barneveld heeft voor de afvalinzameling een inzamelsysteem dat gebruikmaakt van (semi-) ondergrondse containers, bovengrondse containers en minicontainers. Op een deel van de ondergrondse containers is een toegangscontrolesysteem geïnstalleerd, hierna te noemen het IRDC-systeem (Identificatie-, Registratie- en Data Communicatie systeem). Vanwege aflopende contracten voor de levering van minicontainers, semi-ondergrondse containers en IRDC-systemen is het nu noodzakelijk deze zaken opnieuw onder te brengen in overeenkomsten. Daarnaast worden de komende jaren GFE-behuizingen geplaatst waar een contract voor afgesloten wordt. Ook zijn de bestaande semi-ondergrondse containers (Molok) toe aan een onderhoudsbeurt waarbij naast onderhoud ook diverse onderdelen vervangen moeten worden. Vorig jaar is een aanbesteding afgerond om het softwarepakket te vernieuwen. Halverwege 2026 wordt het nieuwe containermanagementsysteem OMS4Business in gebruik genomen. Dit nieuwe softwarepakket omvat een co 4 percelen
Identificador interno: 847753
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34928480 Contenedores y cubos de residuos y basura
Clasificación adicional (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Inzamelmiddelen-Het leveren van minicontainers en -onderdelen.
Descripción: Binnen de opdracht in perceel 1 vallen de volgende onderdelen: • Leveren van minicontainers voor de fracties restafval, GFT, OPK en PMD; • Circulair verwerken van afgeschreven minicontainers; • Leveren van aanvullende onderdelen (o.a. romp, deksel, wielen en as); • Verzorgen van onderhoud, beheer en ondersteuning op alle geleverde onderdelen. De bestaande minicontainers zijn op verschillende momenten uitgezet en worden doorlopend vervangen en aangevuld o.b.v. aanvraag. Daarnaast worden minicontainers bij nieuw aansluitingen geplaatst (à 350 aansluiting per jaar). Daarvoor is een raamovereenkomst nodig voor de levering van nieuw aan te bieden minicontainers voor de fracties restafval, GFT, OPK en PMD. De minicontainers bestaan uit een antracietkleurige romp met gekleurde deksel van slijtvast en duurzaam materiaal en gemaakt van zoveel mogelijk circulaire grondstoffen. Ook losse onderdelen voor de minicontainers moeten op verzoek geleverd kunnen worden. Het uitzetten van de geleverde minicontainers, inclusief het chippen en administreren zal door de buitendienst van de gemeente uitgevoerd worden. Deze taken vallen buiten de opdracht. Doelstelling perceel 1 Deze opdracht omvat levering en transport, inclusief onderhoud en ondersteuning op verzoek van de gemeente. De gemeente zoekt een partij die slijtvaste en duurzame containers levert die lange tijd meegaan. Daarnaast wordt een servicegerichte en flexibele houding gezocht, waarbij ook advies en ondersteuning op verzoek aangeboden worden. Binnen de opdracht in perceel 1 vallen de volgende onderdelen: • Leveren van minicontainers voor de fracties restafval, GFT, OPK en PMD; • Circulair verwerken van afgeschreven minicontainers; • Leveren van aanvullende onderdelen (o.a. romp, deksel, wielen en as); • Verzorgen van onderhoud, beheer en ondersteuning op alle geleverde onderdelen.
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Inzamelmiddelen-Het leveren en plaatsen van GFE-containerbehuizingen
Descripción: Binnen de opdracht in perceel 2 vallen de volgende onderdelen: • Het leveren van GFE-containerbehuizingen • Het plaatsen van GFE-containerbehuizingen; • Optioneel het inbouwen van IRDC-systemen in GFE-behuizingen; GFE-containerbehuizingen worden geplaatst bij hoogbouwlocaties en voorzien van een IRDC-systeem (uitvraag in perceel 3). Voor het inbouwen van de IRDC-systemen in de behuizingen wordt afstemming verwacht met de leverancier van de IRDC-systemen. In de verificatiefase zal besloten worden of de werkzaamheden van het inbouwen van het IRDC-systeem binnen perceel 2 of perceel 3 belegd worden. Deze worden in de uitvraag bij beide inschrijvers uitgevraagd. Doelstelling perceel 2 De gemeente is op zoek naar een partij die gebruiksvriendelijke en degelijke GFE-containerbehuizingen levert, die proactief meedenkt over de planning en werkzaamheden rondom de plaatsing hiervan en zich flexibel opstelt met betrekking tot het inbouwen van de IRDC-systemen. Binnen de opdracht in perceel 2 vallen de volgende onderdelen: • Het leveren van GFE-containerbehuizingen • Het plaatsen van GFE-containerbehuizingen; • Optioneel het inbouwen van IRDC-systemen in GFE-behuizingen;
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Inzamelmiddelen-Het leveren, inbouwen en onderhouden van IRDC-systemen
Descripción: Binnen de opdracht in perceel 3 vallen de volgende onderdelen: • Leveren van IRDC-systemen voor semi-ondergrondse containers; • Leveren van IRDC-systemen voor GFE-behuizingen; • Optioneel het leveren en inbouwen van vulgraadsystemen in inzamelvoorzieningen; • Optioneel het inbouwen van IRDC-systemen in inzamelvoorzieningen; • Optioneel het inbouwen van IRDC-systemen in GFE-behuizingen; • Het 3 maal daags versturen van data, geschikt voor gebruik binnen het CMS OMS4Business; • Verzorgen van onderhoud, beheer en ondersteuning op alle geleverde onderdelen. Niet alleen semi-ondergrondse containers worden voorzien van een IRDC-systeem, maar ook nieuw te plaatsen GFE-behuizingen. De IRDC-systemen dienen te worden ingebouwd in de behuizingen en deksels van de semi-ondergrondse containers. Hiervoor wordt afstemming verwacht tussen Opdrachtnemer en de leverancier van de GFE-behuizingen (perceel 2) en semi-ondergrondse containers (perceel 4). In de verificatiefase zal besloten worden of de werkzaamheden van het inbouwen van het IRDC-systeem binnen perceel 2 en 4 of perceel 3 belegd worden. Deze worden in de uitvraag bij beide inschrijvers uitgevraagd. In de Inschrijftabel worden op dit moment zowel de optie uitgevraagd dat deze door de leverancier van de inzamelmiddelen worden ingebouwd, als de optie dat de leverancier van de IRDC-systemen deze plaatst. Daarnaast is het waarschijnlijk dat tijdens de looptijd van de opdracht een bestaand IRDC-systeem vervangen moet worden. In dat geval worden deze werkzaamheden uitgevoerd door de Opdrachtnemer van dit perceel. In de toekomst is het mogelijk dat de gemeente vulgraadsensoren wil inzetten, op verzoek is dit onderdeel van de opdracht. De IRDC-systemen zullen via een push-pull constructie data aanleveren (3 maal daags) aan het CMS- systeem OMS4Business van SSI Schäfer. Inschrijvers mogen ervan uitgaan dat zij alleen verantwoordelijk gesteld worden voor de aanleverkant van data, het verwerken van de data tot informatie binnen het CMS valt vanzelfsprekend buiten de invloedzone van Inschrijvers. Wel wordt binnen deze samenwerking met de leverancier van het CMS een flexibele, open en servicegerichte houding verwacht, waarbij het tot stand brengen van en doorontwikkelen van een koppeling als onderdeel van de service wordt gezien. Het CMS zal o.a. gebruikt worden voor: • Inzicht in het containerbestand en containermanagement; • Inzicht in de vulgraad van containers o.b.v. kleppentelling of m.b.v. vulgraadsensoren; • Het generen van routelijsten voor inzameling; • Het aanmaken, muteren en toewijzen van afvalpassen aan aansluitingen en containers; • Het genereren van rapportages en administratie t.b.v. evaluatie afvalbeleid; • (Mogelijk) het generen van betalingsoverzichten per aansluiting in het kader van diftar. Doelstelling perceel 3 De gemeente is op zoek naar een toekomstbestendige oplossing en servicegerichte partner voor deze opdracht. De data van de IRDC-systemen vormt de basis voor dynamische inzamelroutes en optimalisatie van het afval en grondstoffenbeleid. De juistheid en overzichtelijkheid van deze gegevens is daarom zeer van belang. Hierbij dient het type gebruikte hardware en software geen belemmering te vormen voor toekomstige ontwikkelingen, maar deze mogelijkheden juist te versterken. Opdrachtgever vindt het belangrijk dat er een doorlopend ontwikkelproces plaatsvindt, waarbij de mogelijkheden voor de inzet van nieuwe toepassingen niet beperkt wordt door achterhaalde en/of verouderde systemen. Opties waar op termijn over nagedacht wordt zijn: het gebruik van sensoren om bijplaatsingen te signaleren en het proactief signaleren van mogelijke verstoringen van containers. Daar moet zowel de hardware als software gedurende de looptijd van het contract geschikt voor zijn. Het is de intentie een partner te vinden die o.b.v. van ervaring en kennis meedenkt en aanbevelingen doet en zich tijdens het ontwikkelproces opstelt als een servicegerichte partner die de samenwerking Binnen de opdracht in perceel 3 vallen de volgende onderdelen: • Leveren van IRDC-systemen voor semi-ondergrondse containers; • Leveren van IRDC-systemen voor GFE-behuizingen; • Optioneel het leveren en inbouwen van vulgraadsystemen in inzamelvoorzieningen; • Optioneel het inbouwen van IRDC-systemen in inzamelvoorzieningen; • Optioneel het inbouwen van IRDC-systemen in GFE-behuizingen; • Het 3 maal daags versturen van data, geschikt voor gebruik binnen het CMS OMS4Business; • Verzorgen van onderhoud, beheer en ondersteuning op alle geleverde onderdelen.
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Inzamelmiddelen-Het leveren en uitvoeren van onderhoudsacties aan semi-ondergrondse containers
Descripción: De gemeente zoekt een partij die (onderdelen van) semi-ondergrondse containers kan leveren. Daarnaast dienen bij bestaande locaties met Molok containers onderdelen vervangen te worden, waaronder alle deksels, en onderhoud uitgevoerd te worden om de bestaande inzamelmiddelen op te knappen. De gemeente verzorgt zelf de plaatsing van nieuwe locaties. In de semi-ondergrondse containers wordt (voor de fracties restafval en OPK) een IRDC-systeem ingebouwd. Dit betreft onder andere het vervangen van de bestaande deksels van alle restafval en OPK containers, naast het leveren van volledig nieuwe semi-ondergrondse containers. Hiervoor wordt afstemming verwacht tussen Opdrachtnemer en de leverancier van het IRDC-systeem. In de verificatiefase zal besloten worden of de werkzaamheden van het inbouwen van het IRDC-systeem binnen deze opdracht of perceel 3 belegd worden. Deze worden in de uitvraag bij beide inschrijvers uitgevraagd. Binnen de opdracht in perceel 4 vallen de volgende onderdelen: • Leveren van semi-ondergrondse containers waaronder het vervangen van de deksels van de huidige restafval- en OPK containers; • Optioneel het inbouwen van een IRDC-systeem in de deksel van de container; • Grondig nalopen en waar nodig reviseren van de bestaande Molok-containers; • Leveren van diverse onderdelen voor de bestaande Molok-containers; • Installeren van onderdelen voor de bestaande Molok-containers; • Algemeen oppakken van verzoeken rondom containeronderhoud en revisie; • Inzamelen en hoogwaardig verwerken van afgeschreven containeronderdelen. Voor de uitvoering van deze diverse taken zoekt de gemeente een partij die met ervaring en op basis van eigen kennis en kunde inzichtelijk kan maken welke handelingen noodzakelijk zijn, hiervoor de benodigde onderdelen kan inkopen en leveren en vervolgens de vervangingen en revisies kan uitvoeren. Het is vooraf niet met zekerheid te zeggen welke taken wel/niet opgepakt moeten worden binnen deze opdracht. Daarom wordt met nadruk een flexibele en servicegerichte houding gevraagd. De keuze over daadwerkelijk te maken aanpassingen worden in overleg met de gemeente genomen, waarbij de ervaring van de leverancier waardevol is Binnen de opdracht in perceel 4 vallen de volgende onderdelen: • Leveren van semi-ondergrondse containers waaronder het vervangen van de deksels van de huidige restafval- en OPK containers; • Optioneel het inbouwen van een IRDC-systeem in de deksel van de container; • Grondig nalopen en waar nodig reviseren van de bestaande Molok-containers; • Leveren van diverse onderdelen voor de bestaande Molok-containers; • Installeren van onderdelen voor de bestaande Molok-containers; • Algemeen oppakken van verzoeken rondom containeronderhoud en revisie; • Inzamelen en hoogwaardig verwerken van afgeschreven containeronderdelen.
Identificador interno: 4
756330-2026 - Mededinging
Nederland – Afval- en vuilcontainers en bakken – Inzamelmiddelen gemeente Barneveld
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 847753
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4