756759-2026 - Resultados
Polonia – Material médico fungible – 89/PN/ZP/D/2026 - Dostawa jednorazowego sprzętu do przeszczepu rogówki i kanaloplastyki
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 89/PN/ZP/D/2026 - Dostawa jednorazowego sprzętu do przeszczepu rogówki i kanaloplastyki
Descripción: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowego sprzętu do przeszczepu rogówki i kanaloplastyki zwanego dalej towarem, spełniającego opis i parametry graniczne oraz zgodnego z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z Formularzem Oferty, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Dostawa jednorazowego sprzętu do przeszczepu rogówki i kanaloplastyki
Opciones:
Descripción de las opciones: 1. OPCJA. Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Opcja polega na zwiększeniu ilości zamawianego towaru do maksymalnych ilości wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ („Formularz asortymentowo-cenowy”). Szczegółowe warunki skorzystania z prawa opcji określa wzór umowy. 2. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003