2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i z PSZOK oraz dostarczanie worków
Descripción: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie: - odbierania i zagospodarowania lub przekazania do zagospodarowania uprawnionemu podmiotowi odpadów komunalnych, wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia, pochodzących z nieruchomości położonych na terenie Miasta Mława, na których zamieszkują mieszkańcy; - odbierania zebranych odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych i ich zagospodarowania lub przekazania do zagospodarowania uprawnionemu podmiotowi; - dostarczania worków do selektywnego zbierania odpadów komunalnych frakcji podstawowych (papier; metale, tworzywa sztuczne i odpady opakowaniowe wielomateriałowe; szkło; bioodpady) właścicielom nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, zabudowanych budynkami jednorodzinnymi, w tym wydawanie dodatkowych worków na żądanie uprawnionych; - dostarczania Zamawiającemu worków do selektywnego zbierania odpadów odzieży oraz odpadów tekstylnych w celu zaopatrzenia wszystkich właścicieli nieruchomości wnoszących na rzecz gminy opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Realizacja zamówienia odbywać się będzie zgodnie z powszechnie obowiązującym prawem oraz aktami prawa miejscowego. Wykonawca jest zobowiązany do wykonywania wszystkich obowiązków zawartych w postanowieniach SWZ i Umowy, a także zachowania należytej staranności w trakcie całego okresu realizacji zamówienia.
Identificador interno: GKM.271.47.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Clasificación adicional (cpv): 90511000 Servicios de recogida de desperdicios, 90511200 Servicios de recogida de desperdicios domésticos, 90512000 Servicios de transporte de desperdicios, 90513100 Servicios de eliminación de desperdicios domésticos, 90533000 Servicios de gestión de vertederos, 19640000 Sacos y bolsas de polietileno para residuos, 18930000 Sacos y talegas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy i z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych oraz dostarczanie worków do selektywnego zbierania odpadów komunalnych
Clasificación adicional (cpv): 90511200 Servicios de recogida de desperdicios domésticos, 90511000 Servicios de recogida de desperdicios, 90512000 Servicios de transporte de desperdicios, 90513100 Servicios de eliminación de desperdicios domésticos, 90533000 Servicios de gestión de vertederos, 19640000 Sacos y bolsas de polietileno para residuos, 18930000 Sacos y talegas
Opciones:
Descripción de las opciones: Zamawiający nie przewiduje korzystania z prawa opcji.