758828-2026 - Resultados
Croacia – Servicios de desarrollo de software – Optimizacija programske podrške za tržište električne energije
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Optimizacija programske podrške za tržište električne energije
Descripción: Predmet nabave su usluge prilagodbe, modernizacije i uvođenja novih programskih sustava radi optimizacije tehnologija za razvoj aplikacija i arhitekture sustava radi uspostave standardiziranog, sigurnog i održivog tehnološkog okvira za razvoj, isporuku i održavanje IT rješenja koja pružaju podršku tržišnim funkcijama Hrvatskog operatora prijenosnog sustava d.d.
Identificador interno: 3000-V-14/26
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72262000 Servicios de desarrollo de software
5. Lote
Lote: LOT-0000