759119-2026 - Modificación de contrato
Bulgaria – Productos farmacéuticos – Доставка на лекарствени продукти, заплащани от НЗОК по реда на чл. 7 от НАРЕДБА № 2 от 27 март 2019 г
Anuncio de modificación de contrato
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Доставка на лекарствени продукти, заплащани от НЗОК по реда на чл. 7 от НАРЕДБА № 2 от 27 март 2019 г
Descripción: Поръчката е с предмет: Доставка на лекарствени продукти, заплащани от НЗОК по реда на чл. 7 от НАРЕДБА № 2 от 27 март 2019 г. и включва единадесет обособени позиции: 1: Доставка на лекарствен продукт Cerliponase alfa 2: Доставка на лекарствен продукт Octreotide 20 mg 3: Доставка на лекарствен продукт Octreotide 30 mg 4: Доставка на лекарствен продукт Hydrocortisone 1 mg 5: Доставка на лекарствен продукт Hydrocortisone 0,5 mg 6: Доставка на лекарствен продукт Rituximab 100 mg/10ml 7: Доставка на лекарствен продукт Rituximab 500 mg/50ml 8: Доставка на лекарствен продукт D-Penicillamine 250 mg 9: Доставка на лекарствен продукт Vosoritide 0.4 mg 10: Доставка на лекарствен продукт Vosoritide 0.56 mg 11: Доставка на лекарствен продукт Vosoritide 1.2 mg Източник на финансиране: Средства от НЗОК, съгласно Заповед за одобряване заплащането на услуги по чл. 7 от НАРЕДБА № 2 от 27 март 2019 г. за медицинските и други услуги по чл. 82, ал. 1а и 3 от Закона за здравето и за реда и условията за тяхното одобряване, ползване и заплащане, издадена на конкретно дете. Възложителят не се задължава да заяви и закупи цялото прогнозно количество по договора, за срока на неговото действие. Офертите се отварят, оценяват и разглеждат по реда на чл. 104, ал. 2 от ЗОП чрез Електронната платформа, като оценката на техническите и ценовите предложения на участниците се извършва преди разглеждане на документите за съответствие с критериите за подбор.
Identificador interno: 502743
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Доставка на лекарствен продукт Octreotide 30 mg
Descripción: Международно непатентно наименование INN: Octreotide Анатомо-терапевтичен код /АТС-код/: H01CB02 Лекарствена форма: Powder and solvent for suspension for injection Количество активно вещество: 30 mg Единична мярка: флакон Прогнозно количество за единица мярка: 30
Identificador interno: 502782
Opciones:
Descripción de las opciones: В случай, че при изтичане срока на договора не е изчерпана стойността му и при липса на нов договор със същия предмет, то същият може да бъде удължен до изразходване на предвидената в него сума, но с не повече от 6 (шест) месеца.