759739-2026 - Resultados
Rumanía – Edificios prefabricados modulares – Achiziţionarea de structuri metalice tip container cu destinaţie multiplă, inclusiv instalare şi punere în funcţiune a acestora în locaţia beneficiarului conform caietului de sarcini.
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Achiziţionarea de structuri metalice tip container cu destinaţie multiplă, inclusiv instalare şi punere în funcţiune a acestora în locaţia beneficiarului conform caietului de sarcini.
Descripción: Achiziţionarea de structuri metalice tip container cu destinaţie multiplă, inclusiv instalare şi punere în funcţiune a acestora în locaţia beneficiarului conform caietului de sarcini.
Identificador interno: 4183253_2022_PAAPD1373657
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44211100 Edificios prefabricados modulares
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Default lot
Descripción: Furnizare de structuri metalice tip container cu destinaţie multiplă, inclusiv instalare şi punere în funcţiune a acestora în locaţia beneficiarului conform caietului de sarcini. - cantitatea minimă a unui contract subsecvent - 1 container - cantitatea maximă a unui contract subsecvent - 350 containere - pentru perioada 2022-2027 – 5.000 containere
Identificador interno: 1