2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother (Брадър) и Canon (Канон) за нуждите на Министерство на финансите
Descripción: На основание чл. 82, ал. 1 от ЗОП и чл. 18 от Рамково споразумение № СПОР-28/14.07.2026 г. на Централния орган за покупки, Министерство на финансите отправя покана за сключване на договори с предмет: „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother (Брадър) и Canon (Канон) за нуждите на Министерство на финансите“. Съгласно правилата на раздел VIII от сключеното Рамково споразумение № СПОР-28/14.07.2026 г., покани са отправени до двамата рамкови изпълнители, придружени със списък с артикули, предлагани от съответните изпълнители на най-ниски цени.
Identificador interno: 607657
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30125100 Cartuchos de tóner
5. Lote
Lote: LOT-0001