See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Dostawa wyrobów medycznych
Descripción: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wyrobów medycznych, której wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej w treści: SWZ). W zakresie części 3, 12, 30 i 60 szczegółowy opis przedmiotu najmu tj. wymaganych Aparatów wskazano w tabeli 4 formularza asortymentowo-cenowego.
Identificador interno: DZP.281.63A.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
Clasificación adicional (cpv): 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Część 1: Sprzęt do zamkniętego systemu pobierania krwi w technice próżniowej
Descripción: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wyrobów medycznych, której wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej w treści: SWZ).
Opciones:
Descripción de las opciones: 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Prawo opcji polega na zwiększeniu ilości zamawianego asortymentu (w zakresie tabeli 1 załącznika nr 2) w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia, przy zastosowaniu stałych cen jednostkowych określonych w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do umowy), z zastrzeżeniem § 7 ust. 5 pkt 5) umowy. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wystąpienia zwiększonego zapotrzebowania na produkty objęte umową, wynikającego w szczególności ze zwiększonej liczby pacjentów, zmiany zakresu lub sposobu udzielania świadczeń zdrowotnych, zwiększenia wartości lub zakresu umów zawartych z Narodowym Funduszem Zdrowia, konieczności zapewnienia ciągłości leczenia albo innych okoliczności związanych z działalnością leczniczą Zamawiającego. 4. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez złożenie Wykonawcy przez Zamawiającego, przed upływem okresu obowiązywania umowy, oświadczenia w formie pisemnej lub dokumentowej, przesłanego na adres poczty elektronicznej Wykonawcy wskazany w umowie. Oświadczenie określa co najmniej pozycje asortymentowe, ich ilość oraz wartość uruchamianej części opcji. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga zawarcia aneksu do umowy. Prawo opcji może być wykonywane jednorazowo albo w częściach, aż do wyczerpania maksymalnego zakresu ilościowego lub wartościowego opcji. 5. Łączna wartość zamówień realizowanych w ramach prawa opcji nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego określonej w § 3 ust. 1 ppkt. 1) umowy. Ilość dodatkowego zamówienia w ramach prawa opcji dla poszczególnych pozycji asortymentowych nie może przekroczyć 50% ilości danej pozycji asortymentowej określonej w formularzu asortymentowo – cenowym w zamówieniu podstawowym. 6. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub niewykorzystania go w pełnym zakresie. 7. Do dostaw realizowanych w ramach prawa opcji stosuje się wszystkie postanowienia umowy, w szczególności dotyczące terminów realizacji, reklamacji oraz okresu przydatności do użycia.
Lote: LOT-0002
Título: Część 2: Sprzęt różny I
Lote: LOT-0003
Título: Część 3: Przenośne urządzenie do określania wydatku energetycznego
Descripción: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wyrobów medycznych, której wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej w treści: SWZ). Szczegółowy opis przedmiotu najmu tj. wymaganych Aparatów wskazano w tabeli 4 formularza asortymentowo-cenowego.
Descripción de las opciones: 3. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Prawo opcji polega na zwiększeniu ilości zamawianego asortymentu (w zakresie tabeli 1 załącznika nr 2) w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia, przy zastosowaniu stałych cen jednostkowych określonych w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do umowy), z zastrzeżeniem § 10 ust. 5 pkt 5) umowy. 4. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wystąpienia zwiększonego zapotrzebowania na produkty objęte umową, wynikającego w szczególności ze zwiększonej liczby pacjentów, zmiany zakresu lub sposobu udzielania świadczeń zdrowotnych, zwiększenia wartości lub zakresu umów zawartych z Narodowym Funduszem Zdrowia, konieczności zapewnienia ciągłości leczenia albo innych okoliczności związanych z działalnością leczniczą Zamawiającego. 5. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez złożenie Wykonawcy przez Zamawiającego, przed upływem okresu obowiązywania umowy, oświadczenia w formie pisemnej lub dokumentowej, przesłanego na adres poczty elektronicznej Wykonawcy wskazany w umowie. Oświadczenie określa co najmniej pozycje asortymentowe, ich ilość oraz wartość uruchamianej części opcji. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga zawarcia aneksu do umowy. Prawo opcji może być wykonywane jednorazowo albo w częściach, aż do wyczerpania maksymalnego zakresu ilościowego lub wartościowego opcji. 6. Łączna wartość zamówień realizowanych w ramach prawa opcji nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego określonej w § 5 ust. 1 ppkt. 1) lit. a) umowy. Ilość dodatkowego zamówienia w ramach prawa opcji dla poszczególnych pozycji asortymentowych nie może przekroczyć 50% ilości danej pozycji asortymentowej określonej w formularzu asortymentowo – cenowym w zamówieniu podstawowym. 7. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub niewykorzystania go w pełnym zakresie. 8. Do dostaw realizowanych w ramach prawa opcji stosuje się wszystkie postanowienia niniejszej umowy, w szczególności dotyczące terminów realizacji, reklamacji oraz okresu przydatności do użycia.
Lote: LOT-0004
Título: Część 4: Pistolety jednorazowe, znacznik tkankowy
Lote: LOT-0005
Título: Część 5: Smoczki na butelkę
Lote: LOT-0006
Título: Część 6: Przetwornik
Lote: LOT-0007
Título: Część 7: Cewnik do drenażu
Lote: LOT-0008
Título: Część 8: Akcesoria kompatybilne z aparaturą Firmy Dreager
Lote: LOT-0009
Título: Część 9: Igła kulkowa
Lote: LOT-0010
Título: Część 10: Sprzęt różny II
Lote: LOT-0011
Título: Część 11: Cewnik pediatryczny
Lote: LOT-0012
Título: Część 12: Materiały eksploatacyjne do systemu do biopsji mammotomicznej
Descripción de las opciones: 3. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Prawo opcji polega na zwiększeniu ilości zamawianego asortymentu (w zakresie tabeli 1 załącznika nr 2) w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia, przy zastosowaniu stałych cen jednostkowych określonych w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do umowy), z zastrzeżeniem § 10 ust. 5 pkt 5) niniejszej umowy. 4. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wystąpienia zwiększonego zapotrzebowania na produkty objęte umową, wynikającego w szczególności ze zwiększonej liczby pacjentów, zmiany zakresu lub sposobu udzielania świadczeń zdrowotnych, zwiększenia wartości lub zakresu umów zawartych z Narodowym Funduszem Zdrowia, konieczności zapewnienia ciągłości leczenia albo innych okoliczności związanych z działalnością leczniczą Zamawiającego. 5. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez złożenie Wykonawcy przez Zamawiającego, przed upływem okresu obowiązywania umowy, oświadczenia w formie pisemnej lub dokumentowej, przesłanego na adres poczty elektronicznej Wykonawcy wskazany w umowie. Oświadczenie określa co najmniej pozycje asortymentowe, ich ilość oraz wartość uruchamianej części opcji. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga zawarcia aneksu do umowy. Prawo opcji może być wykonywane jednorazowo albo w częściach, aż do wyczerpania maksymalnego zakresu ilościowego lub wartościowego opcji. 6. Łączna wartość zamówień realizowanych w ramach prawa opcji nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego określonej w § 5 ust. 1 ppkt. 1) lit. a) umowy. Ilość dodatkowego zamówienia w ramach prawa opcji dla poszczególnych pozycji asortymentowych nie może przekroczyć 50% ilości danej pozycji asortymentowej określonej w formularzu asortymentowo – cenowym w zamówieniu podstawowym. 7. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub niewykorzystania go w pełnym zakresie. 8. Do dostaw realizowanych w ramach prawa opcji stosuje się wszystkie postanowienia niniejszej umowy, w szczególności dotyczące terminów realizacji, reklamacji oraz okresu przydatności do użycia.
Lote: LOT-0013
Título: Część 13: System do ssania
Lote: LOT-0014
Título: Część 14: Sprzęt do aspiratora
Lote: LOT-0015
Título: Część 15: Sprzęt różny III
Lote: LOT-0016
Título: Część 16: Terapia oddechowa
Lote: LOT-0017
Título: Część 17: Sprzęt różny IV
Lote: LOT-0018
Título: Część 18: Klips do hemostazy
Lote: LOT-0019
Título: Część 19: Sprzęt różny V
Lote: LOT-0020
Título: Część 20: Strzykawka 50ml
Lote: LOT-0021
Título: Część 21: Drut lokalizacyjny
Lote: LOT-0022
Título: Część 22: Sprzęt różny VI
Lote: LOT-0023
Título: Część 23: Zestawy do żywienia
Lote: LOT-0024
Título: Część 24: Elektrody, sonda, kaniule
Lote: LOT-0025
Título: Część 25: Wąsy tlenowe, cewnik do odsysania, maska tlenowa
Lote: LOT-0026
Título: Część 26: Drenaż komorowy
Lote: LOT-0027
Título: Część 27: Sprzęt różny VII
Lote: LOT-0028
Título: Część 28: Przyrząd do infuzji
Lote: LOT-0029
Título: Część 29: Stapler zamykająco - tnący
Lote: LOT-0030
Título: Część 30: System wężyków strzykawki automatycznej
Lote: LOT-0031
Título: Część 31: Koszyczki
Lote: LOT-0032
Título: Część 32: Zestaw do galaktografii, zestaw osłon
Lote: LOT-0033
Título: Część 33: Żel do cewnikowania
Lote: LOT-0034
Título: Część 34: Sprzęt różny VIII
Lote: LOT-0035
Título: Część 35: Obwód oddechowy
Lote: LOT-0036
Título: Część 36: Strzykawki
Lote: LOT-0037
Título: Część 37: Taśma do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu
Lote: LOT-0038
Título: Część 38: Aparat do pobierania leków z butelki
Lote: LOT-0039
Título: Część 39: Akcesoria do AIRVO2
Lote: LOT-0040
Título: Część 40: Pojemniki na wycinki, formalina, alkohol etylowy
Lote: LOT-0041
Título: Część 41: Maski krtaniowe
Lote: LOT-0042
Título: Część 42: Kołdra grzewcza
Lote: LOT-0043
Título: Część 43: Asortyment do badania plwociny
Lote: LOT-0044
Título: Część 44: Trokar, worek endobag, system do naprawy dna miednicy mniejszej
Lote: LOT-0045
Título: Część 45: Igły do portów naczyniowych
Lote: LOT-0046
Título: Część 46: Sprzęt różny IX
Lote: LOT-0047
Título: Część 47: Sonda Dopplera
Lote: LOT-0048
Título: Część 48: Zestaw do odciągania pokarmu
Lote: LOT-0049
Título: Część 49: Zestaw do pomiaru ciśnienia
Lote: LOT-0050
Título: Część 50: Wziernik ginekologiczny
Lote: LOT-0051
Título: Część 51: Preparat do usuwania oleju
Lote: LOT-0052
Título: Część 52: Sprzęt różny X
Lote: LOT-0053
Título: Część 53: Noże, paski fluoresceinowe, opaska silikonowa
Lote: LOT-0054
Título: Część 54: Zestaw do pompy Agilia
Lote: LOT-0055
Título: Część 55: Wyroby medyczne do stomii
Lote: LOT-0056
Título: Część 56: Triamcynolon
Lote: LOT-0057
Título: Część 57: Materiały do kapnografu SenTec Digital Monitor
Lote: LOT-0058
Título: Część 58: Osłona na detektor
Lote: LOT-0059
Título: Część 59: Zestaw do termoablacji laserowej
Lote: LOT-0060
Título: Część 60: Sprzęt do biopsji gruboigłowej
Lote: LOT-0061
Título: Część 61: Nóż elektrochirurgiczny
Lote: LOT-0062
Título: Część 62: Punche
Lote: LOT-0063
Título: Część 63: Perfluorowęglowodór
Lote: LOT-0064
Título: Część 64: Sprzęt różny XI
Lote: LOT-0065
Título: Część 65: Piny czaszkowe
Lote: LOT-0066
Título: Część 66: Narzędzia medyczne
Lote: LOT-0067
Título: Część 67: Sprzęt różny XII
Lote: LOT-0068
Título: Część 68: Sprzęt różny XIII
Lote: LOT-0069
Título: Część 69: Gaza hemostatyczna
Lote: LOT-0070
Título: Część 70: System zamknięty do materiału biopsyjnego/histopatologicznego
Lote: LOT-0071
Título: Część 71: Sprzęt różny XIV
Lote: LOT-0072
Título: Część 72: Sprzęt różny XV
Lote: LOT-0073
Título: Część 73: Sondy do tonometru