760675-2026 - Resultados
Croacia – Equipamiento médico – Nabava opreme za opremanje operacijskih dvorana
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Nabava opreme za opremanje operacijskih dvorana
Descripción: Nabava opreme za opremanje operacijskih dvorana sa održavanjem u punoj funkciji, a uključuje dobavu, isporuku, montažu, stavljanje u punu funkciju robe koja je predmet ove nabave te edukacija osoblja za sigurno i pravilno rukovanje robom. Nuđena oprema mora biti nova i nekorištena.
Identificador interno: 181
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Grupa 1. Stativi i lampe sa pratećom opremom
Descripción: Nabava opreme za opremanje operacijskih dvorana sa održavanjem u punoj funkciji, a uključuje dobavu, isporuku, montažu, stavljanje u punu funkciju robe koja je predmet ove nabave te edukacija osoblja za sigurno i pravilno rukovanje robom. Nuđena oprema mora biti nova i nekorištena
Identificador interno: 181-1
Lote: LOT-0002
Título: Grupa 2. Operacijski stolovi s priborom
Identificador interno: 181-2
Lote: LOT-0003
Título: Grupa 3. Sustav integracije s endoskopskim stupovima
Identificador interno: 181-3
Lote: LOT-0004
Título: Grupa 4. - Medicinski uređaji za anesteziju i reanimaciju
Identificador interno: 181-4
Lote: LOT-0005
Título: Grupa 5 - Medicinski uređaji za monitoring i prevenciju hipotermije
Identificador interno: 181-5
Lote: LOT-0006
Título: Grupa 6. Infuzomati i perfuzori
Descripción: Nabava opreme za opremanje operacijskih dvorana sa održavanjem u punoj funkciji, a uključuje dobavu, isporuku, montažu, stavljanje u punu funkciju robe koja je predmet ove nabave te edukacija osoblja za sigurno i pravilno rukovanje robom. Nuđena oprema mora biti nova i nekorištena- infuzomati i perfuzori
Identificador interno: 181-6
Lote: LOT-0007
Título: Grupa 7. Ostala oprema-elektrokirurški aparat za rezanje i koagulaciju
Identificador interno: 181-7
Lote: LOT-0008
Título: Grupa 8. Ostala oprema-specijalni elektrozavarivač krvnih žila
Identificador interno: 181-8
Lote: LOT-0009
Título: Grupa 9. Ostala oprema-sigurnosni uređaj za blijedu stazu
Identificador interno: 181-9
Lote: LOT-0010
Título: Grupa 10. Ostala oprema-zaštitna oprema od rtg zračenja
Identificador interno: 181-10
Lote: LOT-0011
Título: Grupa 11. Ostala oprema-elektrokirurški ultrazvučni aparat
Identificador interno: 181-11