See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Doposażenie spektrometrów dla Wydziału Chemii UW z podziałem na dwie części
Descripción: Zamówienie pn „Doposażenie spektrometrów dla Wydziału Chemii UW z podziałem na dwie części” Część 1: Doposażenie spektrometru dichroizmowego kołowego CHIRASCAN V100 o moduł pomiarowy bliskiej podczerwieni dla Wydziału Chemii UW Część 2: Doposażenie spektrometru magnetycznego rezonansu jądrowego dla Wydziału Chemii UW
Anuncio anterior: 664859-2026
Identificador interno: POUZ-361/302/2026/WCH
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Justificación del procedimiento acelerado: Zamawiający, na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 Pzp, wyznaczył skrócony termin składania ofert w związku z opublikowaniem wstępnego ogłoszenia informacyjnego nr Dz. U 2026/S 159-572567 z dnia 19.08.2026 r.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38433000 Espectrómetros
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Część 1: Doposażenie spektrometru dichroizmowego kołowego CHIRASCAN V100 o moduł pomiarowy bliskiej podczerwieni dla Wydziału Chemii UW
Descripción: Doposażenie spektrometru dichroizmowego kołowego CHIRASCAN V100 o moduł pomiarowy bliskiej podczerwieni na potzreby doposażenia istniejącej aparatury
Identificador interno: POUZ-361/302/2026/WCH Część 1
Lote: LOT-0002
Título: Część 2: Doposażenie spektrometru magnetycznego rezonansu jądrowego dla Wydziału Chemii UW
Descripción: Doposażenie spektrometru magnetycznego rezonansu jądrowego na potzreby doposażenia istniejącej aparatury na potrzeby doposażenia urządzenia
Identificador interno: POUZ-361/302/2026/WCH Część 2