760857-2026 - Resultados
Bulgaria – Servicios de reparación y mantenimiento de vehículos de motor y equipo asociado – Избор на изпълнител за техническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за нуждите на Главна дирекция „Борба с организираната престъпност“ /ГДБОП/ по пет обособени позиции
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Избор на изпълнител за техническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за нуждите на Главна дирекция „Борба с организираната престъпност“ /ГДБОП/ по пет обособени позиции
Descripción: Настоящата обществена поръчка включва извършване на следгаранционно техническо обслужване и ремонт на служебните автомобили, ползвани от възложителя, включително доставка и монтаж на резервни части, материали и консумативи, необходими за извършването й. Обществената поръчка е разделена на обособени позиции, както следва: Обособена позиция 1 - Техническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за автомобили стопанисвани от ГДБОП и дислоцирани на териториите на области: София-град, София, Враца, Монтана, Видин, Благоевград, Кюстендил и Перник; Обособена позиция 2 - Техническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за автомобили стопанисвани от ГДБОП и дислоцирани на териториите на области: Пловдив, Хасково, Кърджали , Смолян , Пазарджик и Стара Загора; Обособена позиция 3 - Техническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за автомобили стопанисвани от ГДБОП и дислоцирани на териториите на области: Бургас, Сливен и Ямбол; Обособена позиция 4 - Техническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за автомобили стопанисвани от ГДБОП и дислоцирани на териториите на области: Варна, Добрич, Силистра, Шумен, Разград и Търговище; Обособена позиция 5 - Техническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за автомобили стопанисвани от ГДБОП и дислоцирани на териториите на области: Велико Търново, Габрово, Плевен , Ловеч, и Русе;
Identificador interno: 585890
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50110000 Servicios de reparación y mantenimiento de vehículos de motor y equipo asociado
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Техническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за автомобили стопанисвани от ГДБОП и дислоцирани на териториите на области: Бургас, Сливен и Ямбол
Descripción: Техническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за автомобили стопанисвани от ГДБОП и дислоцирани на териториите на области: Бургас, Сливен и Ямбол. ​​​​​​​Съгласно потребностите на възложителя към момента на откриване на обществената поръчка, броя на МПС подлежащи на следгаранционна поддръжка и ремонт е 6. През периода на изпълнение на договора, предвид спецификата на дейността на възложителя е възможно броя на МПС да се променя.
Identificador interno: 585920
Clasificación principal (cpv): 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo
Lote: LOT-0002
Título: Техническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за автомобили стопанисвани от ГДБОП и дислоцирани на териториите на области: Варна, Добрич, Силистра, Шумен, Разград и Търговище
Descripción: Техническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за автомобили стопанисвани от ГДБОП и дислоцирани на териториите на области: Варна, Добрич, Силистра, Шумен, Разград и Търговище. ​​​​​​​Съгласно потребностите на възложителя към момента на откриване на обществената поръчка, броя на МПС подлежащи на следгаранционна поддръжка и ремонт е 13. През периода на изпълнение на договора, предвид спецификата на дейността на възложителя е възможно броя на МПС да се променя.
Identificador interno: 585921
Lote: LOT-0003
Título: Техническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за автомобили стопанисвани от ГДБОП и дислоцирани на териториите на области: Велико Търново, Габрово, Плевен , Ловеч, и Русе
Descripción: Техническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/- включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за автомобили стопанисвани от ГДБОП и дислоцирани на териториите на области: Велико Търново, Габрово, Плевен , Ловеч, и Русе. ​​​​​​​Съгласно потребностите на възложителя към момента на откриване на обществената поръчка, броя на МПС подлежащи на следгаранционна поддръжка и ремонт е 9. През периода на изпълнение на договора, предвид спецификата на дейността на възложителя е възможно броя на МПС да се променя.
Identificador interno: 585922