2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Dostawa leków - programy lekowe cz. 3
Descripción: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków, obejmujących programy lekowe, do apteki szpitalnej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w zadaniach cenowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z poniższym opisem: Zadanie nr 1 –Cemiplimab program lekowy - oferta powinna dotyczyć całego zadania; Zadanie nr 2 – LORLATINIB program lekowy - oferta powinna dotyczyć całego zadania; Zadanie nr 3 - durvalumabum program lekowy - oferta powinna dotyczyć całego zadania;
Identificador interno: ZP/08/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Justificación del procedimiento acelerado: Ze względu wyczerpanie ilości z zawartej umowy i wzrostu liczby leczonym produktem leczniczym unieważnieniu postępowania na DURVALUMAB
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
Clasificación adicional (cpv): 33692000 Soluciones medicinales, 33600000 Productos farmacéuticos, 33670000 Medicamentos para el aparato respiratorio
5. Lote
Lote: LOT-0014
Título: ZADANIE nr 1 Cemiplimab program lekowy
Descripción: Cemiplimab 350mg /7ml koncentrat - LICZBA fiolek 100 szt.
Identificador interno: Zadanie nr 1
Clasificación adicional (cpv): 33670000 Medicamentos para el aparato respiratorio
Cantidad: 100 piezas
Lote: LOT-0015
Título: ZADANIE NR 2 - LORLATINIB program lekowy
Descripción: Lorlatinibum 25mg,100mg (zamawiający określi dawkę wg potrzeb)
Identificador interno: Zadanie nr 2
Cantidad: 36 000 miligramos
Lote: LOT-0016
Título: ZADANIE NR 3 - durvalumabum program lekowy
Descripción: Durvalumabum konc.do sporz,inf 500mg/10ml
Identificador interno: Zadanie nr 3
Cantidad: 190 piezas