See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Duomenų perdavimo paslaugos L2 (9 pirkimo dalys)
Descripción: Šio konkretaus pirkimo objektas skaidomas į 9 dalis, kurių apimtys ir dalykas, reikalavimai apibrėžti 3 priede „Techninė specifikacija“: 1 pirkimo dalis – Valstybinė teismo medicinos tarnyba, Alytus; 2 pirkimo dalis – Varėnos LitPOS stotis; 3 pirkimo dalis – Elektrėnų LitPOS stotis; 4 pirkimo dalis – Šešuolių ugniagesių komanda; 5 pirkimo dalis – Tiltagalių ugniagesių komanda; 6 pirkimo dalis – Kalvarijos pasienio kontrolės postas; 7 pirkimo dalis – VSD objektas; 8 pirkimo dalis – VSD objektas; 9 pirkimo dalis – Kuršėnų nuotolinės d.v. Tiekėjas gali pateikti konkretų pasiūlymą vienai, kelioms ar visoms pirkimo objekto dalims. Tiekėjas konkretų pasiūlymą privalo pateikti visai atitinkamos pirkimo objekto dalies apimčiai. KVTC pasilieka galimybę nuspręsti sudaryti vieną pirkimo sutartį dėl jos nurodytų pirkimo dalių ar jų grupių, dėl kurių pagal pirkimo dokumentus laimėtoju gali būti nustatomas tas pats tiekėjas.
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72318000 Servicios de transmisión de datos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Duomenų perdavimo (L2) paslaugos
Identificador interno: 1