761298-2026 - Resultados
Polonia – Servidores de ordenador – Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa infrastruktury wodociągowej Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunanej „Ekc-Strug• Sp. z o.o.
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa infrastruktury wodociągowej Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunanej „Ekc-Strug• Sp. z o.o.
Descripción: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadań obejmująca dostawę infrastruktury sprzętowo-programowej Postępowanie jest podzielone na 3 części.
Anuncio anterior: 539156-2026
Identificador interno: 1/CW/0118
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48822000 Servidores de ordenador
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Dostawa sprzętu i oprogramowania IT
Descripción: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i oprogramowania IT. 2. Wszystkie dostarczone urządzenia muszą spełniać wymogi normy Energy Star lub równoważnej (zgodnie z kryteriami DNSH dla inwestycji cyfrowych). 3. Sprzęt musi być fabrycznie nowy i wolny od substancji z listy REACH/RoHS (lub równoważne).
Lote: LOT-0002
Título: Dostawa sprzętu i oprogramowania OT
Descripción: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i oprogramowania OT. 2. Wszystkie dostarczone urządzenia muszą spełniać wymogi normy Energy Star lub równoważnej (zgodnie z kryteriami DNSH dla inwestycji cyfrowych). 3. Sprzęt musi być fabrycznie nowy i wolny od substancji z listy REACH/RoHS (lub równoważne).
Clasificación principal (cpv): 32420000 Equipo de red