762292-2026 - Licitación
Rumanía – Servicios de suministro de software – Reînnoire subscripții software Salesforce CRM
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Reînnoire subscripții software Salesforce CRM
Descripción: Reînnoire subscripții software Salesforce CRM conform prevederilor Caietelui de sarcini nr. 85515/10.09.2026. Durata contractului: 24 luni. Termen de livrare: maxim 5 zile lucratoare de la data semnarii contractului de catre ambele parti pentru cantitatile obligatorii si maxim 5 zile lucratoare de la solicitarea entitatii contractante pentru cantitatile optionale. Entitatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari – in a 11 -a zi inainte de termenul limita stabilit prin Anuntul de participare pentru depunerea ofertelor. Se va raspunde la solicitarile de clarificari adresate de op.ec. in termenul limita enunat anterior.
Identificador interno: 13267213/2026/
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72268000 Servicios de suministro de software
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Default lot
Descripción: Reînnoire subscripții software Salesforce CRM conform prevederilor Caietelui de sarcini nr. 85515/10.09.2026
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: pretul contractului va include atat valoarea ferma aferenta cantitatilor de licente obligatorii mentionate in caietul de sarcini cat si valoarea maxima care va include valoare aferenta catitatilor optionale mentionate in caietul de sarcini.