2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Konténertantermek beszerzése
Descripción: Az eljárás teljes elnevezése: „Konténertantermek szállítása a Klebelsberg Központ részére bérleti konstrukció keretében” Konténertantermek szállítása a Klebelsberg Központ részére bérleti konstrukció keretében a közbeszerzési dokumentációban megadott magyarországi teljesítési helyszínekre. A konténereknek, illetve az azokból összeállított konténertantermeknek / konténeriskoláknak meg kell felelniük az iskolaépületekre vonatkozó jogszabályi és az ellátandó funkcióból eredő egyéb kötelező előírásoknak. Ajánlatkérő a konténerek belső magassága kapcsán felhívja a figyelmet arra, hogy a TÉKA (280/2024. (IX. 30.) Korm. rendelet) nevelési célú helyiségek méretére vonatkozó előírásának megfelelően a belső magasság 3,00 m, ami az álmennyezettel eltakart gépészeti szerelvények miatt ettől eltérhető lehet, de minimum 2.950 mm. A teljesítés időszakában sor kerülhet a fent körülírt termékkategóriák áttelepítésére, valamint a futamidő végén azok megvételére a szerződéstervezetben részletezettek szerint. A műszaki leírásban esetleges gyártmány- és típusmegjelölések kizárólag a beszerzés tárgyának jellege, műszaki színvonala és minősége egyértelmű megjelölését szolgálják, azok műszakilag azzal egyenértékű termékekkel helyettesíthetők a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet alapján. A részletes feltételeket és fogalmakat a műszaki leírás, illetve a szerződéstervezet tartalmazza.
Identificador interno: EKR002067632026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44619000 Otros recipientes
5. Lote
Lote: LOT-0001
Descripción: A beszerzésre kerülő konténer típusok és mennyiségek (17 db különböző konténertípus (termékkategória) és összesen 167 konténerelem), amelyek leszállítására és összeszerelésére 17 helyszínen kerül sor, az alábbiak: Termék-kategória Konténeriskola kategóriák: Darabszám 1 20 lábas konténerelemekből álló (1 tantermes) konténeriskola az alábbi elrendezéssel: 1 x (3 db konténerelemből álló egy darab tanteremmel) Szaniterkonténer nincs. 1 db 2 20 lábas konténerelemekből álló (8 tantermes, 2 szaniteres) konténeriskola az alábbi elrendezéssel: 8 x (2 db konténerelemből álló egy darab tanteremmel) 2 db óvodás (4-7 éves) korú gyermek számára kialakított gyermek méretű vegyes (fiú/leány) szaniter konténer, amiből egy akadálymentes szaniter 1 db 3 20 lábas konténerelemekből álló (2 tantermes, 1 szaniteres, 1 folyosós) meglévő konténeriskola mellé helyezve konténeriskola az alábbi elrendezéssel: 2 x (2 db konténerelemből álló egy darab tanteremmel) és 1 db óvodás (4-7 éves) korú gyermek számára kialakított gyermek méretű vegyes (fiú/leány) szaniter konténerrel és 1 db folyosó/előtér konténerrel 1 db 4 20 lábas konténerelemekből álló (1 tantermes, 1 szaniteres) konténeriskola az alábbi elrendezéssel: 1 x (4 db konténerelemből álló egy darab tanteremmel és 1 db konténerelemből álló (9-11 éves gyermekek számára kialakított gyermek méretű) vegyes szaniter konténerrel) 1 db 5 20 lábas konténerelemekből álló (2 tantermes, 2 szaniteres) konténeriskola az alábbi elrendezéssel: 2 x ((4 db konténerelemből álló egy darab tanteremmel és 1 db konténerelemből álló (6-14 éves gyermekek számára kialakított gyermek méretű ) szaniter konténerrel)) 1 db 6 20 lábas konténerelemekből álló (2 tantermes, 2 szaniteres) konténeriskola az alábbi elrendezéssel: 2 x ((4 db konténerelemből álló egy darab tanteremmel és 1 db (6-14 éves gyermekek számára kialakított gyermek méretű) szaniter konténer)). Szaniterk konténerekből 1 db akadálymentes. 1 db 7 20 lábas konténerelemekből álló (1 tantermes, 1 szaniteres) konténeriskola a meglévő konténerépület mellé helyezve az alábbi elrendezéssel: 1 x ((4 db konténerelemből álló egy darab tanteremmel és 1 db konténerelemből álló (6-14 éves gyermekek számára kialakított gyermek méretű) szaniter konténerrel)), 1 db 8 20 lábas konténerelemekből álló (3 tantermes, 3 szaniteres és 1 előteres) konténeriskola az alábbi elrendezéssel: 3 x (2 db konténerelemből álló egy darab tanteremmel és 1 db konténerelemből álló szaniter konténerrel), 1 db folyosó/előtér konténerrel. Szaniterkonténerekből 1 db akadálymentes. 1 db 9 20 lábas konténerelemekből álló (emeletes elrendezésű: 4 tantermes, 1 tanári szobás, 5+1 szaniteres, 1 lépcsőházas, 1 folyosós/közlekedős és 1 külső (menekülési) lépcsős) konténeriskola az alábbi elrendezéssel: 4 x ((4 db konténerelemből álló egy darab tanteremmel és 1 db (6-14 éves gyermekek számára kialakított gyermek méretű) szaniter konténerrel)) és 1 db konténerből álló női szaniter konténerrel és 1 db konténerből álló akadálymentes szaniter konténerrel, 1 x (2 db lépcsőház konténerrel) és 1 db 24 lábas 3m széles folyosó/közlekedő konténerrel, valamint 1 db 24 lábas 3m széles tanári szobás konténerrel és 1 db külső egykarú nyitott menekülési lépcsővel 1 db 10 20 lábas konténerelemekből álló (2 tantermes, 3 szaniteres, 1 lépcsőházas és 1 folyosós / közlekedős konténeriskola az alábbi elrendezéssel: 2 x ((4 db konténerelemből álló egy darab tanteremmel és 1 db (6-14 éves gyermekek számára kialakított gyermek méretű) szaniter konténerrel)) és 1 db konténerből álló 3 m széles akadálymentes szaniter konténerrel és 2 db 3 m széles 24 lábas folyosó/közlekedő konténerrel. 1 db 11 20 lábas konténerelemekből álló (1 tantermes, 1 szaniteres, 1 előteres) konténeriskola az alábbi elrendezéssel: 1 x ((4 db konténerelemből álló egy darab tanteremmel és 1 db (6-14 éves gyermekek számára kialakított gyermek méretű) szaniter konténerrel)) 1 db folyosó/előtér konténerrel 1 db 12 20 lábas konténerelemekből álló (2 tantermes, 2 szaniteres) konténeriskola az alábbi elrendezéssel: 2 x (4 db konténerelemből álló egy darab tanteremmel és 1 db szaniter konténerrel) 1 db 13 20 lábas konténerelemekből álló (2 tantermes, 2 szaniteres, 1 előteres) konténeriskola az alábbi elrendezéssel: 2 x (4 db konténerelemből álló egy darab tanteremmel és 1 db szaniter konténerrel) és 1 db 3 m széles folyosó/előtér konténerrel, , szaniter konténerekből 1 db-ban akadálymentest is ki kell alakítani. 1 db 14 20 lábas konténerelemekből álló (emeleti elhelyezésű 3 tantermes, 1 szaniteres) konténeriskola a meglévő tégla iskolaépület mellé, meglévő konténerépületre telepítve az alábbi elrendezéssel: 3 x (2 db konténerelemből álló egy darab tanteremmel) és 1 db (6-12 éves gyermekek számára kialakított gyermek méretű) akadálymentes szaniter konténer 1 db 15 20 lábas konténerelemekből álló (2 tantermes, 2 szaniteres) konténeriskola az alábbi elrendezéssel: 2 x (4 db konténerelemből álló egy darab tanteremmel, és 1 db szaniter konténerrel) 1 db 16 20 lábas konténerelemekből álló (1 tantermes és 1 előteres) konténeriskola az alábbi elrendezéssel: 1 x (4 db konténerelemből álló egy darab tanteremmel és 1 db konténerelemből álló előtér/közlekedő konténerrel). Szaniterkonténer nincs. 1 db 17 20 lábas konténerelemekből álló (2 tantermes, 2 szaniteres, 2 előteres) konténeriskola az alábbi elrendezéssel: 2 x (4 db konténerelemből álló egy darab tanteremmel, 1 db szaniter konténerrel) és 1-1 db (16 és 24 lábas) folyosó/közlekedő konténerrel) 1 db További, adott esetben ellátandó feladatok: - áttelepítés, - bontás és elszállítás. Ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott feltételek szerint vételi jog gyakorlására jogosult. A részletes feltételeket és fogalmakat a műszaki leírás, illetve a szerződéstervezet tartalmazza.
Identificador interno: EKR002067632026/1
Clasificación adicional (cpv): 45223800 Montaje e instalación de estructuras prefabricadas, 60000000 Servicios de transporte (excluido el transporte de residuos)
Opciones:
Descripción de las opciones: Ajánlatkérő fenntartja a jogot, hogy az egyes teljesítési ütemekre vonatkozó megrendelés kibocsátásakor opciós tételként az alábbi elemek leszállításának lehetőségét rögzíti a következők szerint: Opciós tanteremi konténer-elemek 2 db Opciós közlekedő / előtér konténer-elemek 6 db Opciós (akadálymentes) szaniter konténer-elem 3 db Az akadálymentes szaniterkonténer elem felszereltsége: 1 db mozgássérült WC, 1 db mozgássérült mosdó Opciós konténeriskola 1: (20 lábas konténerelemekből álló: 5 tantermes, 5 szaniteres, 5 előteres; összesen 28 elemből álló konténeriskola) 1 db Opciós konténeriskola 2: (20 lábas konténerelemekből álló emeletes elrendezésű, 4 tantermes, 4 szaniteres, 1 lépcsőházas, összesen 22 elemből álló konténeriskola) 1 db Az opciós tételek a konténerelemekre vonatkozó részletes specifikációban megadott kialakítással és felszereltséggel szállítandók. A teljesítés során azonosított igények függvényében a szerződéses időszak alatt az Ajánlatkérő döntése, egyedi megrendelései alapján vehető igénybe az opciós rész a Szerződés 1.3. pontjában foglaltaknak megfelelően.