762565-2026 - Resultados
Polonia – Productos farmacéuticos – ,,Dostawa leków w tym leków do programu lekowego do apteki szpitalnej przy SPZZOZ w Gryficach – II cz.’’
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: ,,Dostawa leków w tym leków do programu lekowego do apteki szpitalnej przy SPZZOZ w Gryficach – II cz.’’
Descripción: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków w tym leków do programu lekowego do apteki szpitalnej przy SPZZOZ w Gryficach -32 pakiety. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy), w którym podano ilości oraz opis przedmiotu zamówienia.
Anuncio anterior: 569664-2026
Identificador interno: 20/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Zamawiający nie przewiduje zastosowania tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Pakiet nr 1
Descripción: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków do apteki szpitalnej przy SPZZOZ w Gryficach. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy), w którym podano ilości oraz opis przedmiotu zamówienia.
Identificador interno: Pakiet nr 1
Lote: LOT-0002
Título: Pakiet nr 2
Identificador interno: Pakiet nr 2
Lote: LOT-0003
Título: Pakiet nr 3
Identificador interno: Pakiet nr 3
Lote: LOT-0004
Título: Pakiet nr 4
Identificador interno: Pakiet nr 4
Lote: LOT-0005
Título: Pakiet nr 5
Identificador interno: Pakiet nr 5
Lote: LOT-0006
Título: Pakiet nr 6
Identificador interno: Pakiet nr 6
Lote: LOT-0007
Título: Pakiet nr 7
Identificador interno: Pakiet nr 7
Lote: LOT-0008
Título: Pakiet nr 8
Identificador interno: Pakiet nr 8
Lote: LOT-0009
Título: Pakiet nr 9
Identificador interno: Pakiet nr 9
Lote: LOT-0010
Título: Pakiet nr 10
Identificador interno: Pakiet nr 10