See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: ДОСТАВКА НА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕНЕРГИЯ И КООРДИНАТОР НА БАЛАНСИРАЩА ГРУПА ПРИ УСЛОВИЯТА НА ЛИБЕРАЛИЗИРАН ПАЗАР
Descripción: Института по отбрана „Професор Цветан Лазаров“ обявява обществена поръчка по чл.18, ал. 1, т. 1 от Закона за обществените поръчки (ЗОП), открита процедура с предмет: "Доставка на електрическа енергия и координатор на балансираща група при условията на либерализиран пазар", която е предназначена за нуждите на Института по отбрана „Професор Цветан Лазаров“ с мрежови оператор „Електроразпределителни мрежи Запад“ АД. Техническите изисквания за изпълнение на обществената поръчка са подробно описани в техническа спецификация ТС Г 73.4303.23. Прогнозните нетни количества електроенергия за доставка през срока на изпълнение на договора за възлагане на обществената поръчка са, както следва: - Първа година – 360 000 kW/h; - Втора година –360 000 kW/h; - Трета година – 360 000 kW/h; Прогнозното количество електрическа енергия по никакъв начин не ангажира представителя на възложителя да го усвои, както и по никакъв начин не ограничава потреблението на потребителя в неговите рамки, като изпълнителят се задължава да достави нужното количество електроенергия за денонощие, за месец и за целия период на договора. Срок за изпълнение на конкретния договор - 36 месеца, от датата на подписването му.
Identificador interno: 322974
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09310000 Electricidad
5. Lote
Lote: LOT-0001