763437-2026 - Resultados
Rumanía – Servicios de producción maderera – Prestari servicii exploatare forestiera
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Prestari servicii exploatare forestiera
Descripción: Prestari servicii exploatare forestiera pentru asigurarea nevoilor de lemn de foc pentru populatia din Comuna Telciu si institutiile pulice de pe raza comunei, volum 4296.37mc, termenul până la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor este de 18 zile înainte de termenul limită de depunere a ofertelor, Autoritatea contractantă va răspunde solicitărilor la clarificări în a 11-a zi înaintea datei limită de depunere a ofertelor
Identificador interno: 25327840202638
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77211100 Servicios de producción maderera
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: partida 457 Fiad Rarituri
Descripción: Servicii de exploatare forestiera , 1468.98 mc, UP II, ua 38A pentru asigurarea necesarului de lemn pentu foc populatie.
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: PARTIDA 471 VALEA CIURILII I
Descripción: Servicii de exploatare forestiera , 406.86 mc, UPI, ua 145B pentru asigurarea necesarului de lemn pentu foc populatie.
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: PARTIDA 474 PARAUL SACATURILOR
Descripción: Servicii exploatare forestiera volum 162.68 mc, UP I , ua 50A, volum 162.68 m, pentru asigurare lemn foc populatie si institutii publice
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: PARTIDA 478 REBRA MARE
Descripción: Servicii exploatare forestiera ,1449.69 mc,UP IV Stramba Rebra , ua 38, pentru asigurare lemn populatie si institutii publice
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: PARTIDA 475 VALEA POIENI
Descripción: Servicii de exploatare forestiera pentru asigurare lemn foc populatie si institutii publice , UP V , ua 59A, volum 808.16mc
Identificador interno: 5