2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Mēbeļu izgatavošana, piegāde un uzstādīšana Daugavpils pašvaldības Centrālās pārvaldes vajadzībām
Descripción: Mēbeļu izgatavošana, piegāde un uzstādīšana Daugavpils pašvaldības Centrālās pārvaldes vajadzībām
Identificador interno: DVP 2026/196
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39100000 Mobiliario
5. Lote
Lote: LOT-0000