763572-2026 - Licitación
Polonia – Reactivos para determinación del grupo sanguíneo – Dostawa kaset, odczynników, krwinek wzorcowych i materiałów eksploatacyjnych do wykonywania badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej na okres 36 miesięcy
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Dostawa kaset, odczynników, krwinek wzorcowych i materiałów eksploatacyjnych do wykonywania badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej na okres 36 miesięcy
Descripción: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa kaset, odczynników, krwinek wzorcowych i materiałów eksploatacyjnych do wykonywania badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej do Pracowni Immunologii Transfuzjologicznej z Bankiem Krwi Centrum Onkologii w Bydgoszczy przez okres 36 miesięcy, zgodnie z formularzem cenowym, stanowiących załącznik nr 3, warunkami granicznymi stanowiącymi załącznik nr 9 oraz wzorem umowy stanowiącym załącznik nr 4 do specyfikacji warunków zamówienia.
Identificador interno: 499/P/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33696100 Reactivos para determinación del grupo sanguíneo
Clasificación adicional (cpv): 33696200 Reactivos para análisis de sangre
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Dostawa kaset, odczynników, krwinek wzorcowych i materiałów eksploatacyjnych do wykonywania badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej do Pracowni Immunologii Transfuzjologicznej
Descripción: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa kaset, odczynników, krwinek wzorcowych i materiałów eksploatacyjnych do wykonywania badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej do Pracowni Immunologii Transfuzjologicznej z Bankiem Krwi Centrum Onkologii w Bydgoszczy przez okres 36 miesięcy, zgodnie z formularzem cenowym, stanowiących załącznik nr 3, warunkami granicznymi stanowiącymi załącznik nr 9 oraz wzorem umowy stanowiącym załącznik nr 4 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia.